Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku
Nodots ekspluatācijā

Dreilinga mājas Trend, Mazā Robežu 4

Dabas un pilsētas klātbūtne soļa attālumā

Mājas tips:
Daudzdzīvokļu
Cena:
93 000 -
125 000 EUR
Platība:
40,2 - 54,6 m²
Istabas:
2 - 3
Izvēlēties dzīvokli

Individuālās mājokļu apskates

Aicinām Jūs klātienē apmeklēt dzīvokļus projektā "Dreilinga mājas", nupat ekspluatācijā nodotajā ēkā Mazā Robežu ielā 4.

Lai vienotos par sev ērtāko apskates dienu un laiku aicinām sazināties ar mūsu pārdošanas speciālistu, zvanot 25587264 (Kristīna) vai 20220800 (Ralfs).

Būvniecības stadija

Pieejami gatavi dzīvokļi - iegādājies un pārcelies jau drīzumā

Īpašais piedāvājums

Maini vecu pret jaunu

Apraksts

Dabas un pilsētas klātbūtne soļa attālumā

Dreiliņu apkaime atrodas Rīgas austrumu daļā un robežojas ar Pļavnieku, Purvciema, Mežciema un Juglas apkaimēm, kā arī Stopiņu novada administratīvo teritoriju. Dreiliņi uzskatāmi par ļoti perspektīvu apkaimi, kurā attīstīt mierpilnu dzīves ritmu, jo apkaime atrodas īpaši izdevīgā vietā – mājvieta Pierīgā ir brīnišķīga iespēja nezaudēt saikni ar pilsētas centrā notiekošo un dinamikas sajūtu, vienlaikus esot nepārtrauktā dabas tuvumā un izbaudot visas tās sniegtās iespējas. Īpaši piemērota šī apkaime būs jaunām ģimenēm un tiem, kam pilsētā burzmas par daudz, bet no aprites izkrist negribas.

Par mājvietu

Perspektīvajā Dreiliņu apkaimē top vērienīgs dzīvojamo māju ciemats, kurā plašam cilvēku lokam pieejami mūsdienīgi, pārdomāti dzīvokļi – Mazā Robežu iela 4 ir divpadsmitā no paredzētajām sešpadsmit mājām, kas aizsāk projekta nākamo kārtu, pavisam netālu no t/c "Sāga" un "Ikea". Topošajā Trend tipa mājā ar vienu kāpņutelpu būs funkcionāli, ērta plānojuma dzīvokļi ar 2; 3 vai 4 istabām, turklāt gandrīz visiem 1. stāva dzīvokļiem paredzētas terases ar zaļo zonu vai balkoni 3,6 m2 platībā (augstākos stāvos). Tāpat iedzīvotājiem būs pieejamas individuālas noliktavas ēkas pagrabstāvā visa nepieciešamā glabāšanai. Mājokļus ieskauj plaša un labiekārtota zaļā zona. Bērnu ērtībām pieejami vairāki aizraujoši rotaļlaukumi, savukārt vecāki varēs baudīt vakara pastaigas vai skrējienu pa gājēju celiņu, kas vijas gar upīti un caur mājām visa projekta garumā.

Attēli

Par apkaimi

 • Atpūta un sports

  Dreiliņu tuvumā esošā Ulbrokas vidusskola piedāvā izmantot modernu sporta zāli un peldbaseinu jebkuram interesentam. Savukārt Pļavniekos un Purvciemā atrodami vairāki moderni sporta klubi un vingrošanas zāles. Neparastāku sportisko izklaidi kopā ar ģimeni vai draugiem piedāvā Kērlinga halle, Ātruma cilts Kartinga halle un Kalnā kāpēju sporta centrs Juglā, kā arī slēpošanas kalns un trase "Ušakova kepka".

 • Skolas un bērnudārzi

  Izglītības iespējas projekta tuvumā ir plašas. Stopiņos atrodas privātais bērnu dārzs "Karlsons", kā arī pašvaldības bērnu dārzi “Dzilniņa” un Latvijā lielākais bērnu dārzs "Pienenīte", savukārt blakus esošajā t/c "Sāga" darbojas privātā pirmsskola "CreaKids". Tuvākās skolas ir Mežciema pamatskola, Pļavnieku ģimnāzija, Rīgas 92. vidusskola un Rīgas 89. vidusskola.

 • Kā nokļūt

  Dreiliņi atrodas tikai 30 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Turklāt jaunā mājvieta ir ērti novietota attiecībā pret sabiedriskā transporta plūsmu, kas nodrošina ērtu satiksmi ar galvaspilsētu. Lai dotos uz pilsētas centru un atpakaļ uz mājām, visērtāk ir izmantot 51. autobusu (pietura "Dreiliņu pasts"), 6. un 34. autobusu (pietura "Kaivas iela"), kā arī 52. autobusu (pietura "Rembates iela"). Var izmantot arī 214. minibusu (pietura "Kaivas iela").

 • Kur paēst

  Noteikti atsvaidziniet atmiņā populārās Dreiliņu picērijas "Jānītis" picas, kuras jau pārdesmit gadus zina gandrīz visi rīdzinieki. Ārēji vienkāršo picēriju atradīsiet, ja no Lubānas apļa pabrauksiet pāris simtus metrus Ērgļu virzienā. Savukārt ēdienus no dažādām pasaules virtuvēm varēsiet nobaudīt turpat, blakus esošajā tirdzniecības centrā "Sāga".

Dzīvokļi

Atrodiet īstās mājas

Istabu skaits:

Atlasiet vēlamo:
0

Jūsu meklējumam nav atbilstošu rezultātu