Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku
Rezervācijas maksa tikai 5000 EUR
Pārdošanā

Dreilinga mājas Trend, Mazā Robežu 2

Dabas un pilsētas klātbūtne soļa attālumā

Mājas tips:
Daudzdzīvokļu
Cena:
88 000 -
140 000 EUR
Platība:
39,8 - 64,4 m²
Istabas:
2 - 4
Dzīvokļu nodošana:
Q3 2025

Izdevīgi

Pirmā iemaksa – tikai 5000 EUR

Īpašā rezervācijas maksa - 5000 EUR, iegādājoties būvniecībā esošu dzīvokli Mazajā Robežu ielā 2, projektā “Dreilinga mājas”. Atlikušo pirmās iemaksas summu varēsiet pārskaitīt līdz 2024. gada 30. novembrim.

Apraksts

Dabas un pilsētas klātbūtne soļa attālumā

Kopš 2023. gada, projekts “Dreilinga mājas” atrodas Ropažu novada Ulbrokas administratīvajā teritorijā. Šī Rīgas daļa uzskatāma par ļoti perspektīvu apkaimi, kurā attīstīt mierpilnu dzīves ritmu, jo tā atrodas īpaši izdevīgā vietā, sniedzot brīnišķīgu iespēju nezaudēt saikni ar pilsētas centrā notiekošo un vienlaikus esot nepārtrauktā dabas tuvumā un izbaudot visas tās sniegtās iespējas. Īpaši piemērota šī apkaime būs jaunām ģimenēm un tiem, kam pilsētā burzmas ir par daudz, bet no aprites izkrist negribas.

Par mājvietu

Pavisam netālu no t/c “Sāga un IKEA top vērienīgs dzīvojamo māju ciemats, kurā plašam cilvēku lokam pieejami mūsdienīgi, pārdomāti dzīvokļi – Mazā Robežu iela 2 ir 15. no paredzētajām 16 mājām, kas aizsāk projekta nākamo kārtu.

Trend tipa māju ar divām kāpņutelpām veidos 58 funkcionāli, ērta plānojuma dzīvokļi ar 2, 3 vai 4 istabām, turklāt gandrīz visiem 1. stāva dzīvokļiem izveidotas terases ar zaļo zonu vai balkoni 3,6 m2 platībā (augstākos stāvos). Tāpat iedzīvotājiem pieejamas individuālas mantu noliktavas ēkas pagrabstāvā visa nepieciešamā glabāšanai.

Mājokļus ieskauj plaša un labiekārtota zaļā zona. Bērnu ērtībām pieejami vairāki rotaļu laukumi, savukārt vecāki varēs baudīt vakara pastaigas vai skrējienu pa gājēju celiņu, kas vijas gar upīti un caur mājām visa projekta garumā un izvingroties āra trenažieros vai baudīt atpūtu piknika zonā ar lapeni.

Ēkas būvniecību Mazajā Robežu ielā 2 plānojam uzsākt 2024. gadā.

Attēli

Finansējums mājokļa iegādei

Par apkaimi

 • Kā nokļūt

  Dreiliņi atrodas tikai 30 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Turklāt jaunā mājvieta ir ērti novietota attiecībā pret sabiedriskā transporta plūsmu, kas nodrošina ērtu satiksmi ar galvaspilsētu. Lai dotos uz pilsētas centru un atpakaļ uz mājām, visērtāk ir izmantot 51. autobusu (pietura "Dreiliņu pasts"), 6. un 34. autobusu (pietura "Kaivas iela"), kā arī 52. autobusu (pietura "Rembates iela").

 • Skolas un bērnudārzi

  Izglītības iespējas projekta tuvumā ir plašas. Stopiņos atrodas privātais bērnu dārzs "Karlsons", kā arī pašvaldības bērnu dārzi “Dzilniņa” un Latvijā lielākais bērnu dārzs "Pienenīte", savukārt blakus esošajā t/c "Sāga" darbojas privātā pirmsskola "CreaKids". Tuvākās skolas ir Mežciema pamatskola, Pļavnieku ģimnāzija, Rīgas 92. vidusskola un Rīgas 89. vidusskola.

 • Atpūta un sports

  Dreiliņu tuvumā esošā Ulbrokas vidusskola piedāvā izmantot modernu sporta zāli un peldbaseinu jebkuram interesentam. Savukārt Pļavniekos un Purvciemā atrodami vairāki moderni sporta klubi un vingrošanas zāles. Neparastāku sportisko izklaidi kopā ar ģimeni vai draugiem piedāvā Kērlinga halle, Ātruma cilts Kartinga halle un Kalnā kāpēju sporta centrs Juglā, kā arī slēpošanas kalns un trase "Ušakova kepka".

 • Kur paēst

  Noteikti atsvaidziniet atmiņā populārās Dreiliņu picērijas "Jānītis" picas, kuras jau pārdesmit gadus zina gandrīz visi rīdzinieki. Ārēji vienkāršo picēriju atradīsiet, ja no Lubānas apļa pabrauksiet pāris simtus metrus Ērgļu virzienā. Savukārt ēdienus no dažādām pasaules virtuvēm varēsiet nobaudīt turpat, blakus esošajā tirdzniecības centrā "Sāga".

Dzīvokļi