Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Īpašais piedāvājums

Iegādei pieejams demo dzīvoklis

Dizainera iekārtots, pilnībā mēbelēts, gaišs un kvalitatīvs 3 istabu dzīvoklis pieejams iegādei Bonava Latvija paaugstinātā komforta jaunajā projektā “Vertikāles”, Dumbrāja ielā 29, Imantā, 13 stāvu ēkas 12. stāvā.

Individuālās mājokļu apskates

Aicinām Jūs klātienē apmeklēt dzīvokļus projekta "Vertikāles" 13 stāvu ēkā, Dumbrāja ielā 29.

Lai vienotos par sev ērtāko apskates dienu un laiku aicinām sazināties ar mūsu pārdošanas speciālistiem, zvanot 25587264 (Kristīna) un 27884222 (Mareks).

Apraksts

Iespēja iegādāties pilnībā iekārtotu un aprīkotu demo dzīvokli

Dizainera iekārtots, pilnībā mēbelēts, gaišs un kvalitatīvs 3 istabu dzīvoklis pieejams iegādei Bonava Latvija paaugstinātā komforta jaunajā projektā “Vertikāles”, Dumbrāja ielā 29, Imantā, 13 stāvu ēkas 12. stāvā.

Dzīvokļa aprīkojums

Dzīvoklis ir ar cenā iekļautu mantu noliktavu pagrabstāvā, pilnu, kvalitatīvu iekšējo apdari, individuālās ventilācijas sistēmu ar rekuperāciju, santehniku sanmezglā un daudzveidīgu aprīkojumu “Kangar” virtuves iekārtā: “Electrolux” ledusskapis, trauku mazgājamā mašīna, cepeškrāsns un plīts virsma (4 riņķi), kā arī “Elica” tvaika nosūcējs.

Dzīvojamās istabas iekārtojums: ēdamgalds ar krēsliem, dīvāns, atpūtas krēsls, sienas pulkstenis, kumode, gaismekļi, kafijas galdiņš, paklāji un citi aksesuāri.

Guļamistabas iekārtojums: gulta (160x200), 2 naktsgaldiņi, gaismekļi, konsole, dienas un aptumšojošie aizkari, paklājs un citi aksesuāri.

Bērnistabas iekārtojums: gulta, rakstāmgalds un krēsls, sienas plaukti, pufi, skapis, gaismekļi, paklājs un citi aksesuāri.

Priekšnama iekārtojums: skapis, spogulis, skapis, gaismekļi, paklāji un citi aksesuāri.

Vannas istabas iekārtojums: spoguļskapītis, plaukts, “Electrolux” veļas mašīna, gaismekļi un citi aksesuāri.

Balkona iekārtojums: krēsli, galdiņš, paklājs un citi aksesuāri.

Apsaimniekotājs: “Selectum Home”, automātiska ūdens un elektrības rādītāju nolasīšana.

Projekta “Vertikāles” iedzīvotāji var baudīt dažādas priekšrocības kā: koplietošanas terasi 12. stāvā, slēdzamu ratiņu telpu, vairākus liftus, slēdzamu teritoriju ar videonovērošanu, slēdzamu mantu glabātuvi pagrabstāvā, labiekārtotu un apzaļumotu mājas teritoriju, vairākus rotaļlaukumus, aktīvās atpūtas zonu visiem vecumiem un lapeni ar grilu, kā arī elektroauto uzlādes iespējas.

Tuvumā zaļas pastaigu vietas, tuvu tirdzniecības centri, sabiedriskā transporta pieturas, izglītības iestādes, plašas sporta un atpūtas iespējas.

Attēli

Finansējums mājokļa iegādei

Par apkaimi

 • Kā nokļūt

  No pilsētas centra uz mājām Dumbrāja ielā 29 Jūs nogādās autobusi nr. 41, 4, 4z, 21 un 37, kā arī 1. maršruta tramvajs. Turklāt ar sabiedriskā transporta palīdzību mājās ērti varēsiet nokļūt arī no citām Rīgas apkaimēm, tostarp Bolderājas, Zolitūdes, Torņakalna un Ziepniekkalna. Netālu atrodas arī pasažieru vilciena stacijas “Imanta” un “Zolitūde”.

 • Skolas un bērnudārzi

  Gājiena attālumā atrodas pirmsskolas izglītības iestādes “Annele”, “Kurzeme”, “Cielaviņa” un “Kamenīte”, kā arī Rīgas 69., 96., Imantas un Anniņmuižas vidusskolas. Pavisam netālu atrodas arī Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte, kā arī Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrs un Bērnu un jauniešu centrs “Kurzeme”, piedāvājot dažādas interešu izglītības aktivitātes.

 • Iepirkšanās

  Mājas tuvumā drīzumā tiks atvērts pārtikas veikals “Lidl”, dažu minūšu gājiena attālumā jau atrodas “Rimi” lielveikals, kā arī vairāki “Maxima X” un “Mego”, tostarp diennakts “Mego”, veikali. Vēl apkaimē pieejams “Maxima XXX” veikals, Dammes tirgus un Imantas tirgus, kā arī vairāki būvmateriālu veikali. Savukārt lielākiem pirkumiem iesakām apmeklēt tuvākos tirdzniecības centrus ”Damme” un “Spice”.

 • Sports un atpūta

  Lai gan lielākie iekštelpu atpūtas un izklaides centri atrodas tuvāk pilsētas centram, arī Dumbrāja ielas tuvumā Jums būs iespēja baudīt aktīvu atpūtu ik dienas. Par to parūpēsies Kultūras un atpūtas centra “Imanta” izklaides piedāvājums, kā arī “MyFitness”, “People fitness” un “Lemon Gym” trenažieru zāles. Netālu atrodas arī multifunkcionāls sporta centrs “Volvo”, kurā visu gadu darbojas ledus halle. Turklāt vienmēr atvērti ir apkaimes meži un parki – mājoklis atrodas tieši blakus Anniņmuižas m

3D tūre

3D tūre