Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku
Dāvanā 6000 EUR no IKEA un Samsung
Nodots ekspluatācijā

Krasta kvartāls, Krīdenera dambis 4

Pilsētnieciska elegance ar skatu uz Daugavu

Mājas tips:
Daudzdzīvokļu
Cena:
151 000 -
164 000 EUR
Platība:
58,7 m²
Istabas:
3
Dzīvokļu nodošana:
Pieejams uzreiz

Īpašais piedāvājums

Dāvana 6000 EUR dzīvokļa iekārtošanai

Jaunums - iegādājieties pabeigtu dzīvokli Bonava projektos no 2. aprīļa līdz 20. jūnijam un iegūstiet 3000 EUR dāvanu karti no IKEA + 3000 EUR dāvanu karti no Samsung veikala jaunā mājokļa iekārtošanai!

Piedāvājam gatavus dzīvokļus ar iebūvētu virtuvi

Individuālās mājokļu apskates

Aicinām Jūs klātienē apmeklēt dzīvokļus projekta "Krasta kvartāls" ēkā Krīdenera dambī 4.
Lai vienotos par sev ērtāko apskates dienu un laiku aicinām sazināties ar mūsu pārdošanas speciālistiem, zvanot 25587264 (Kristīna) vai 27884222 (Mareks).

Apraksts

Pilsētnieciska elegance ar skatu uz Daugavu

Krasta rajons kā atsevišķa Maskavas forštates daļa sāka veidoties Salu tilta būvniecības laikā pagājušā gadsimta 70. gados, un šobrīd kļūst par vienu no dzīvīgākajām un intensīvākajām Rīgas apkaimēm. Par Krasta rajonu tiek dēvēta teritorija starp Dienvidu un Salu tiltiem, kuru no vienas puses iezīmē Daugava un Krasta iela, bet no otras puses – Maskavas iela. Līdz ar aktīvu tirdzniecības centru, kā arī biroju un dzīvojamo ēku būvniecību tiek attīstīta arī apkaimes infrastruktūra un tās atpūtas un izklaides iespējas, padarot Krasta rajonu par vilinošu mājvietu.

Par mājvietu

Krasta kvartāls būs atbilstošākā mājvieta tiem, kuri novērtē dabas tuvumu un iespēju īsā laikā ērti nokļūt jebkurā pilsētas daļā. Kvartālā starp Kojusalas, Maskavas, Grēdu ielām un Krīdenera dambi top moderna un skandināvu vērtībām atbilstoša, apzaļumota un labiekārtota dzīvesvieta vairāk nekā tūkstotim rīdzinieku.

Projekta ceturtajā no paredzētajām sešām mājām - Krīdenera dambī 4 - ir deviņi stāvi ar vienu kāpņutelpu, kurā kopā izvietoti 92 divu līdz četru istabu dzīvokļi. 

Mājas iedzīvotāji var baudīt tādas priekšrocības kā balkonu katram dzīvoklim, personīgo autostāvvietu (iespēja iegādāties papildus) un slēdzamu mantu glabātuvi, kā arī labiekārtotu un apzaļumotu mājas teritoriju un ventilācijas sistēmu ar individuālo rekuperāciju katrā mājoklī. Tāpat šo ēku papildina arī saules paneļi, kas palīdz samazināt iedzīvotāju elektroenerģijas izmaksas.

Ēku esam nodevuši ekspluatācijā 2023. gadā, gatavie dzīvokļie ir pieejami apskatei un iegādei.

Labiekārtotajā, slēgtajā teritorijā atpūtas iespējas atradīsies visiem vecumiem – mazākajiem iedzīvotājiem būs paredzēti vairāki aizraujoši rotaļlaukumi, sportiskākie aktivitātes radīs pie tenisa galda, savukārt patīkamus vakarus ar draugiem vai kaimiņiem varēs organizēt vairākās lapenēs ar piknika galdiem.

Projekta priekšrocības

 • Augstākā energoefektivitātes klase
 • Individuāla ventilācija ar rekuperāciju katrā dzīvoklī
 • Individuāla slēdzama noliktava iekļauta cenā
 • Bērnu ratiņu telpa
 • Balkons katram dzīvoklim

Attēli

Finansējums mājokļa iegādei

Par apkaimi

 • Kā nokļūt

  Krasta ielas un Maskavas ielas apkaimē, kur atrodas Krasta kvartāls, ir labi attīstīta infrastruktūra, tādēļ brauciens ar 7. tramvaju līdz Rīgas centram ilgst ne vairāk kā 20 -22 minūtes. Satiksmi būtiski uzlabojis arī Dienvidu tilts, kas nodrošina gan ērtu nokļūšanu citos Rīgas rajonos, gan ievērojami mazinājis sastrēgumu veidošanos.

 • Skolas un bērnudārzi

  Dažu minūšu gājiena attālumā atrodas divi bērnudārzi - Rīgas 40. PII Zilupes ielā 2 un Rīgas 229. PII Ogres ielā 8, kā arī A. Pumpura Rīgas 11. pamatskola un 57. vidusskola. Muzikālie bērni savus talantus varēs attīstīt un pilnveidot pavisam netālu esošajā Rīgas 3. mūzikas skolā, kura atrodas Maskavas ielā 166.

 • Kur paēst

  Ja nolemsiet doties paēst ārpus mājas, Jums pavērsies lielas izvēles iespējas. Vai tie būs suši kādā no t/c "Mols" vai t/c "Akropole" restorāniem, burgers no tuvumā esošajiem McDonalds vai Hesburger, bet varbūt tradicionālās un pārbaudītās vērtības no Krasta ielas "Lido", savukārt smalkākām vakariņām vai brīvdienu vēlajām brokastīm noderēs "mc2" restorāns.

 • Iepirkšanās

  Lielisku iepirkšanos nodrošinās tirdzniecības centri "Akropole" un "Mols", savukārt visu mājai atradīsiet lielveikalā "Depo". Vienmēr svaigus produktus pa ceļam uz mājām varēsiet iegādāties Rīgas Centrāltirgū. Savukārt tuvumā esošais veikals "mc2" iepriecinās visus gardēžus un prasīgākos pircējus.

Dzīvokļi