Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Čiekuru mājas

Piejūras sajūta ērtā ikdienā

Mājas tips:
Daudzdzīvokļu
Istabas:
2 - 4
Apraksts

Piejūras sajūta ērtā ikdienā

Mežciemu par savu mājvietu labprāt izvēlas tie, kam, vēloties dzīvot galvaspilsētā, tomēr ārkārtīgi svarīgs ir dabas tuvums. Apkaime savu vārdu ieguvusi pamatoti – apstādījumu, mežu un citu zaļumu teritorija sastāda 63% Mežciema, turklāt tajā ietilpst arī viss plašais un Rīgas labā krasta iedzīvotāju iecienītais Biķernieku mežs, kas noderēs ne vien sportam svaigā gaisā, bet arī pastaigām vai atpūtai ar bērniem.

Par mājvietu

Rīgas lielāko mežu ielokā Druvienas ielā 2 top jauns Bonava paaugstinātā komforta projekts. Tajā paredzēta viena māja ar diviem korpusiem – piecu un četru stāvu augstumā - , kurā kopā būs pieejami 45 moderni, ilgtspējīgi un skaisti dzīvokļi divu līdz četru istabu platībā. Katram dzīvoklim projektā būs plašs personīgais balkons, uz kura baudīt skaistus skatus, rīta kafiju vai tik patīkamo dabas tuvumu priežu meža ielokā, kā arī iespēja iegādāties autostāvvietu pie mājas. Projekta būvniecību plānots uzsākt 2022. gada nogalē, savukārt gaidītās atslēgas jaunie dzīvokļu īpašnieki varēs saņemt jau 2024. gada sākumā.

Dzīvokļu īpašnieki varēs novērtēt lifta, ratiņu telpas un slēdzamas personīgās noliktavas priekšrocības, kā arī tikties ar kaimiņiem vai draugiem kopīgos pasākumos mājas koplietošanas svinību telpās. Savukārt labiekārtotajā, slēgtajā teritorijā atradīsies ne vien patīkami plašas zaļās zonas, bet arī rotaļlaukumi mazākajiem māju iemītniekiem un ērtas lapenes piknika vakariem svaigā gaisā. Arī projekta tuvākā apkaime gan lielus, gan mazus priecēs ar daudz zaļumiem un mierpilnām pastaigu takām.

Projektā būs īpaši padomāts par ilgtspēju un vides aizsardzību – katram dzīvoklim būs individuāla ventilācijas sistēma ar rekuperāciju, kā arī individuāli regulējama zemgrīdas apkures sistēma, savukārt daļa no autostāvvietām tiks aprīkotas ar elektroauto uzlādes stacijai nepieciešamo infrastruktūru. Tiem, kam nozīmīgas rūpes par dabu un maciņam draudzīgāki risinājumi, priecēs fakts, ka projektā būs “ganrīz nulles” enerģijas ēka – tas nozīmē ne vien izdevīgākus finansējuma nosacījumus bankās, bet arī energoefektīvākus risinājumus ikdienā.

Attēli
Par apkaimi
 • Kā nokļūt

  Līdz jaunajām mājām Mežciemā būs ērti nokļūt gan ar sabiedrisko transportu, gan automašīnu vai pat velosipēdu, jo klusā, zaļā un mierīgā apkaime atrodas vien 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Turpat pie mājas atrodas 15. un 21. autobusa pieturas, nedaudz tālāk 5. autobuss Jūs aizvedīs Juglas virzienā, savukārt, izvēloties ikdienā iekļaut nelielu pastaigu, nokļūsiet jau līdz Brīvības ielas transportu mezglam.

 • Iepirkšanās

  Dzīvojot Čiekuru mājās, par iepirkšanos nebūs jāuztraucas - tuvumā atrodas pārtikas veikali "Rimi" un ""Beta", turpat netālu - arī "Mego", "Lidl", "SKY", "Maxima XX" un pat Mežciema tirgus, savukārt dažu minūšu brauciena vai garākas pastaigas rezultātā nonāksiet tirdzniecības centrā "Akropole Alfa", "SĀGA" vai "IKEA". Tāpat ik uz stūra atrodams kāds ne-pārtikas veikals vai kafejnīca. 

 • Skolas un bērnudārzi

  Druvienas ielas tuvumā iespējams atrast izglītības iespējas ikvienam vecumam - gājiena attālumā atrodas gan vairāki bērnudārzi, tostarp, mazākumtautību, starptautiski un privātie, gan arī skolas. Pavisam netālu ir ne vien mazāk zināmas skolas, bet arī Mežciema pamatskola, Rīgas Juglas vidusskola un Rīgas Teikas vidusskola. Turklāt tiem, kas vidusskolu jau pabeiguši un interesējas par medicīnu, patiks fakts, ka vien nepilnu 15 minūšu gājiena attālumā atrodas Latvijas Universitātes Rīgas medicīnas

 • Atpūta un sports

  Velobraucējiem un aktīvā dzīvesveida piekritējiem, kā arī pastaigu cienītājiem vai suņu īpašniekiem Mežciems sniegs daudz iespēju doties klejojumos pa meža takām vai gar ezera ielokiem - māju tuvumā ir gan Šmerļa mežs, gan Biķernieku mežs, gan daudz zaļo zonu. Tuvumā atrodamas arī vairākas sporta zāles, kā arī Biķernieku trase.