Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Šis dzīvoklis ir pārdots. Vēlaties atrast kaut ko līdzīgu?

Meklēt citu dzīvokli

Attēli

Finansējums mājokļa iegādei

Par apkaimi

 • Kā nokļūt

  Līdz jaunajām mājām Mežciemā būs ērti nokļūt gan ar sabiedrisko transportu, gan automašīnu vai pat velosipēdu, jo klusā, zaļā un mierīgā apkaime atrodas vien 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Turpat pie mājas atrodas 15. un 21. autobusa pieturas, nedaudz tālāk 5. autobuss Jūs aizvedīs Juglas virzienā, savukārt, izvēloties ikdienā iekļaut nelielu pastaigu, nokļūsiet jau līdz Brīvības ielas transportu mezglam.

 • Iepirkšanās

  Dzīvojot Čiekuru mājās, par iepirkšanos nebūs jāuztraucas - tuvumā atrodas pārtikas veikali "Rimi" un ""Beta", turpat netālu - arī "Mego", "Lidl", "SKY", "Maxima XX" un pat Mežciema tirgus, savukārt dažu minūšu brauciena vai garākas pastaigas rezultātā nonāksiet tirdzniecības centrā "Akropole Alfa", "SĀGA" vai "IKEA". Tāpat ik uz stūra atrodams kāds ne-pārtikas veikals vai kafejnīca.

 • Skolas un bērnudārzi

  Druvienas ielas tuvumā iespējams atrast izglītības iespējas ikvienam vecumam - gājiena attālumā atrodas gan vairāki bērnudārzi, tostarp, mazākumtautību, starptautiski un privātie, gan arī skolas. Pavisam netālu ir ne vien mazāk zināmas skolas, bet arī Mežciema pamatskola, Rīgas Juglas vidusskola un Rīgas Teikas vidusskola. Turklāt tiem, kas vidusskolu jau pabeiguši un interesējas par medicīnu, patiks fakts, ka vien nepilnu 15 minūšu gājiena attālumā atrodas Latvijas Universitātes Rīgas medicīnas

 • Atpūta un sports

  Velobraucējiem un aktīvā dzīvesveida piekritējiem, kā arī pastaigu cienītājiem vai suņu īpašniekiem Mežciems sniegs daudz iespēju doties klejojumos pa meža takām vai gar ezera ielokiem - māju tuvumā ir gan Šmerļa mežs, gan Biķernieku mežs, gan daudz zaļo zonu. Tuvumā atrodamas arī vairākas sporta zāles, kā arī Biķernieku trase.