Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku
Bonava jaunais projekts "Šampētera kvartāls" Pārdaugavā jaunie projekti Rīgā pārdod jaunus dzīvokļus ar pilnu apdari kvalitatīvs dzīvoklis pirkt
Plānošanā

Stendes iela 8, pirmā kārta

Zaļas mazpilsētas sajūta mūsdienīgā komfortā

Mājas tips:
Daudzdzīvokļu
Istabas:
2 - 4

Jaunumi

Drīzumā uzsāksim dzīvokļu pārdošanu projektā "Šampētera kvartāls"

Jau rudenī uzsāksim dzīvokļu pārdošanu projekta "Šampētera kvartāls" pirmajā mājā. Klusā un mierīgā Pārdaugavas daļā, kur tuvumā ir viss nepieciešamais ērtai ikdienas dzīvei, taps mūsdienīgs un zaļš jaunais projekts ar četrām augstākās energoefektivitātes klases mājām - 3 piecstāvu un 1 četrstāvu ēkā kopumā būs pieejami 158 dažādu plānojumu dzīvokļi ar 2 līdz 4 istabām. Piesakies jaunumiem un uzzini pirmais par dzīvokļu rezervāciju uzsākšanu.

Apraksts

Zaļas mazpilsētas sajūta mūsdienīgā komfortā

Lai arī Rīgā netrūkst vietu, kur baudīt dabas tuvumu, Šampēteris ierindojas viszaļāko galvaspilsētas apkaimju saraksta augšgalā. Ne velti arī nosaukums Šampēteris cēlies no franču valodas vārda “champêtre” (lauku), jo tieši šeit, senas muižas teritorijā, agrāk pilsētnieki braukuši baudīt atpūtu.

Teritorijā joprojām dominē savrupmājas, kas mijas ar nedaudzām dzīvokļu ēkām, tāpēc šo Rīgas daļu raksturo mierpilna atmosfēra. Vienlaikus arī viss nepieciešamais ir rokas stiepiena attālumā – gan bērnudārzi, gan skolas, veikali un parki pastaigām, tāpēc šī būs lieliska mājvieta gan jaunajām ģimenēm, gan ikvienam, kas vēlas būt 20 minūšu auto brauciena attālumā no centra, vienlaikus baudot nesteidzīgu ikdienu klusā Pārdaugavas daļā.

Par mājvietu

Prom no trokšņainajām maģistrālēm, Stendes ielā 8, taps mūsdienīgs un pievilcīgs jaunais projekts ar četrām mājām, kur kopumā būs pieejami 158 dažādu plānojumu dzīvokļi ar 2 līdz 4 istabām.

Pirmo projekta kārtu veidos ēka ar kopumā 40 dzīvokļiem.

Jaunais projekts Pārdaugavā veidots, īpašu uzmanību veltot bagātīgi labiekārtotas un zaļas apkārtnes izveidei. Domājot par to, lai mājas iedzīvotāji katru dienu justos kā skaista parka ieskauti, ir saglabātas esošās liepu, kastaņu rindas, kā arī pamatīgi ozoli, zem kuriem bērni vasarā varēs spēlēties iekārtotos rotaļu laukumos. Savukārt pagalmā izveidotie gājēju celiņi savienos atpūtas un piknika zonas, kur patīkami pavadīt laiku kopā ar ģimeni, draugiem vai kaimiņiem.

Līdzīgi, kā citos mūsu projektos, arī šeit dzīvokļa cenā būs iekļauta mantu noliktava, kurā uzglabāt nesezonas lietas. Katrā dzīvoklī ierīkota individuālā ventilācija ar rekuperāciju svaigam gaisam visu diennakti, kā arī mājokļus papildinās balkoni vai izeja uz personīgo zaļo zonu (daļai pirmo stāvu dzīvokļu). Piecu stāvu mājās iedzīvotāju ērtībai būs arī lifti.

Rūpējoties par vidi un turpinot ieviest dažādus ilgtspējīgus risinājumus, jaunajā projektā būs ierīkotas ne tikai velo novietnes aktīvā un zaļā dzīvesveida piekritējiem, bet arī elektroauto uzlādes vietas. Savukārt uz jumta esošie saules paneļi ļaus samazināt elektrības rēķinus.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka apskatāmajām vizualizācijām ir informatīvs raksturs, jo projekts vēl ir izstrādes stadijā.

Attēli

Par apkaimi

 • Skolas un bērnudārzi

  Izglītības iespējas jaunā projektā tuvumā ir daudzveidīgas. Netālu atrodas Rīgas 27. pirmsskolas izglītības iestāde, privātie bērnudārzi “Mazā Rasiņa”, “Kates skola” un “Saules kaķis”. Tuvākās skolas ir Rīgas Starptautiskā skola, Ziemeļvalstu ģimnāzija un privātā skola “Patnis”.

 • Kā nokļūt

  Projekts atrodas starp Šampētera un Stendes ielām, klusākajā apkaimes daļā. No pilsētas centra šeit var ērti nokļūt ar vairākiem sabiedriskā transporta veidiem – netālu atrodas 22., 53., 56., 63. autobusa un 25. trolejbusa pieturas. Savukārt brauciens ar velosipēdu līdz Brīvības piemineklim aizņems aptuveni pusstundu.

 • Atpūta un sports

  Netālu pieejamas vairākas sporta un atpūtas iespējas. Vasarā varat ērti un ātri aizbraukt uz Jūrmalu. Pastaigu vietas atradīsiet Šampētera mežā, tāpat 15 minūtēs varat aiziet uz jauno Zasulauka manufaktūras parku. Netālu atrodas arī vairāki sporta klubi -  “MyFitness Bolero” tirdzniecības centrā “Spice”, “Atletika Fitness Zolitūde” Anniņmuižas ielā un “Rīdzene Functional Fitness” Valentīna ielā.

 • Iepirkšanās

  Ja vēlaties pirkt dzīvokli netālu no tirdzniecības centra, kas piedāvā plašas iepirkšanās iespējas, tad šis jaunais projekts Pārdaugavā būs īstā izvēle, jo 7 minūšu braucienā ar auto nokļūsiet “Spicē”. Tikpat ērti uz to varat aiziet arī kājām, tikai 20 minūtēs. Ikdienas pārtiku varēsiet iegādāties arī tuvumā esošajā veikalā “Maxima”, “top!” vai “Elvi”. Turpat, blakus mājai, atrodas arī aptieka.

 • Kur paēst

  Lai arī Šampētera apkaime nav bagāta ar ēstuvēm, apkārtnē ir vairākas vietas, kur dažādu virtuvju cienītāji varēs palutināt savas garšas kārpiņas. Mājas virtuves piekritēji novērtēs “Daily Lunch” pusdienu restorānu Jūrkalnes ielā, savukārt gardas picas varēs baudīt 5 minūšu brauciena attālumā esošajā Zolitūdes picērijā “Black Buffalo”. Dažādām gaumēm atbilstošas ēdināšanas iestādes atradīsiet arī netālu esošajā tirdzniecības centrā “Spice”.

Dzīvokļi