Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku
Starku Iela 2 atputas zona
Visi dzīvokļi pārdoti

Turaidas iela 4

Iecienīta dzīvesvieta aktīviem cilvēkiem

Mājas tips:
Daudzdzīvokļu

Apraksts

Iecienīta dzīvesvieta aktīviem cilvēkiem

Viens no jaunā projekta Pagalms 2.0 trumpjiem ir tā lokācijas vieta – VEF teritorijā, starp Gaisa un J. Zemitāna tiltu. Teika ir apkaime ar vēsturisku elpu, kas gan lieliskās lokācijas dēļ, gan apkaimē esošās apbūves un dzīves vides cilvēcīguma radīta, saglabājusi savu prestižu un iekārojamību līdz pat mūsdienām. Pēdējos gados topot arvien jauniem biznesa projektiem un atjaunojot paaudzēs pārmantoto privātmāju rajonus, Teika sabiedrības acīs vairs nebūt netiek uzskatīta par priekšpilsētu – tā kļuvusi jau teju par daļu no Rīgas centra, tomēr saglabājot iespēju iedzīvotājiem izrauties no burzmas un mājot mierpilnā oāzē.

Par mājvietu

Dzīvi jaunajā, perspektīvajā projektā īpaši novērtēs jaunie profesionāļi, kuri mīl aktīvu, dinamisku dzīvesveidu un lielpilsētas priekšrocības.

Nožogotajā teritorijā paredzētas trīs lapenes, trīs bērnu rotaļu laukumi, āra velo novietnes, kā arī speciālas vietas, kur baudīt barbekjū vakarus. Līdz ar otrās mājas būvniecību tiks izbūvēts arī basketbola laukums, galda teniss un citas aktīvam dzīvesveidam paredzētas izklaides iespējas. Kopā projektā plānotas trīs piecu stāvu mājas – 189 dzīvokļi, no kuriem lielākā daļa būs divistabu. Visu trīs māju būvniecība jau ir sākusies un attīstīšanas procesi norit saskaņā ar ieplānoto, turklāt pirmās divas projekta mājas gaidīs savus jaunos iemītniekus jau šogad - tās ekspluatācijā plānots nodot jau 2020. gada rudens sākumā.

Visiem projekta pirmo stāvu iedzīvotājiem balkonu vietā iecerēts veidot mazdārziņus, taču arī citu stāvu iemītnieki varēs nodarboties ar urbāno dārzniecību jeb savu dārzeņu un garšaugu audzēšanu, jo teritorijā tiks ierīkotas speciālas publisko dārziņu vietas, kur jebkurš varēs iestādīt sev vēlamos augus. Turpat paredzēta arī komposta kaudze un ūdens pieslēgums. Iegādājoties dzīvokli Turaidas ielas projektā, iedzīvotājiem būs piekļuve arī bezmaksas noliktavai un aizslēdzamai ratiņtelpai.

Attēli

Par apkaimi

 • Kā nokļūt

  Projekts Turaidas ielā atradīsies blakus t/c Domina, gar kuru kursē dažādu maršrutu trolejbusi, autobusi un mikroautobusi. No pilsētas centra šeit viegli nokļūt ar 17. vai 23. trolejbusu, kā arī ar jebkuru autobusu, trolejbusu un tramvaju, kuri kursē pa blakus esošo Brīvības ielu. Netālu atrodas arī Zemitānu stacija, no kuras ar vilcienu var doties gan uz pilsētas centru, gan ārpus pilsētas.

 • Atpūta un sports

  Tuvējā apkaime piedāvā neskaitāmas iespējas sportot un aktīvi pavadīt laiku kā pieaugušajiem tā bērniem. Teikā atrodas dažādi sporta centri un klubi “MyFitness”, “Sport Factory” un “Lemon gym”, kā arī iecienītā "DCH Studija". Aktīvās atpūtas cienītāji noteikti izmantos iespēju doties brīvdienu izbraucienā pa veloceliņu Centrs-Berģu kalns vai ērti nokļūt Mežaparkā.

 • Skolas un bērnudārzi

  Projekta atrašanās vieta ir ļoti izdevīga ģimenēm ar bērniem, apkārtnē atrodas privātais bērnudārzs “Creakids”, vairāki pašvaldības bērnudārzi, 64. un 45. vidusskola, Rīgas Tehniskā koledža. Tuvumā ir Rīgas Skolēnu pils, Daugavas Sporta nams un VEF Kultūras pils. Izglītības iespēju tuvumā kļūst arvien vairāk - jau drīzumā durvis mazajiem vērs Montessori pirmsskola ESME Rīga. Pateicoties ērtajai sabiedriskā transporta infrastruktūrai, no Turaidas ielas viegli sasniedzamas arī visas centra skolas

 • Iepirkšanās

  Ideāla dzīvesvieta jaunajām māmiņām, kas ikdienas pastaigā ar ratiem var ērti iegriezties arī tuvumā esošajos tirdzniecības centros "Domina", "Elkor Plaza", "Promo Cash&Carry". Pavisam netālu atrodas arī lielveikali "Rimi" un "Maxima", "Mēbeļu nams" un Purvciema tirgus. Kā arī 5 minūšu braucienā - tirzniecības centrs "Alfa". Kafijas cienītāji novērtēs iespēju iegādāties un apciemot izcilo latviešu kafijas grauzdētavu "Kalve" vien dažu minūšu gājiena attālumā.