Īpašais piedāvājums: Izdevīgs sirdsmiers

Lai neprognozējamība nebiedē – īpašs piedāvājums drošam mājokļa finansējumam

Rūpēs par Bonava Latvija klientiem un mūsu mājokļu topošajiem iedzīvotājiem sadarbībā ar Swedbank Latvija esam sagatavojuši īpašu piedāvājumu, kas spēkā, iegādājoties dzīvokli tieši šobrīd. Tajā ietilpst gan izdevīgāki rezervācijas maksas nosacījumi, gan īpaši vērtīga apdrošināšana un bezmaksas nekustamā īpašuma vērtējums, kā arī citi bonusi.

siteassets/images/bildesinspirationalrakstiem/sirdsmiers/bonava_kristinebergs_slottspark_10-1503_balcony_tiff.png

Neatliec mājokļa iegādi

Situācija pasaulē radījusi trauksmi daudziem, kuru tuvākajos plānos iekļauta mājokļa iegāde. Mums ir svarīgi, lai ikdiena turpinās un sapņi par mājām tiek piepildīti, tādēļ ļaujam Jums neuztraukties par nākotni un varbūtēju finanšu plūsmas palēnināšanos. Ja vēlaties turpināt iesākto procesu un neatlikt mājokļa iegādi, Jūs uzrunās iespēja samazināt šībrīža risku, neatsakoties ne no kā un turpinot nākotnē raudzīties droši un optimistiski. Ar izmaiņām Bonava Latvija iekšējā finansēšanas politikā piedāvājam samazināt tūlītējās izmaksas, vienlaicīgi palielinot iespēju investīciju atgūt, ja plānos rodas izmaiņas. Tāpat sadarbībā ar Swedbank Latvija nodrošinām vērtīgus bonusus Bonava Latvija mājokļu pircējiem*.

Pieteikties konsultācijai

Piedāvājuma nosacījumi

siteassets/images/new-folder-1/1.-rezervacija.jpg

Rezervācijas maksas garantija

Saņemot atteikumu hipotekārā kredīta piešķiršanai vismaz divās bankās un neturpinot mājokļa iegādes procesu, Jūs saņemsiet atpakaļ 90% no iemaksātās rezervācijas maksas.

siteassets/images/new-folder-1/2.-majokla-apdr.jpg

Mājokļa apdrošināšana un CTA

Swedbank P&C Insurance Mājokļa apdrošināšana, iekļaujot Iedzīves apdrošināšanu 15 000 EUR apmērā un Civiltiesiskās atbildības (CTA) apdrošināšanu 15 000 EUR apmērā. CTA apdrošināšanu īpaši varēs novērtēt, ja netīši tiks nodarīti zaudējumi citas personas veselībai un īpašumam vai videi – atlīdzību par zaudējumu segšanu vaininieka vietā izmaksās apdrošinātājs.**

siteassets/images/new-folder-1/3.-dzivibas-apdr.jpg

Kredītņēmēja dzīvības apdrošināšana

Swedbank Life Insurance Kredītņēmēja dzīvības apdrošināšana 100% aizdevuma summas atlikuma apmērā.**

siteassets/images/new-folder-1/4.-bezdarba-apdr.jpg

Bezdarba un darba nespējas apdrošināšana

Swedbank P&C Insurance Kredītņēmēja bezdarba un darba nespējas apdrošināšana.**

siteassets/images/new-folder-1/5.-bezmaksas-vertejums.jpg

Bezmaksas nekustamā īpašuma vērtējums

Sadarbībā ar Swedbank, noformējot aizdevumu AS Swedbank, nekustamā īpašuma vērtējums būs bez maksas, kā arī būs pieejami citi labvēlīgi nosacījumi.

siteassets/images/new-folder-1/6.-autostavvieta.jpg

Autostāvvieta dāvanā

Vienmēr tiecamies pēc izcilības, tādēļ vēlamies Jums sniegt vairāk par ierasto praksi un atbalstīt Jūs visos laikos. Iegādājoties mājokli kādā no pabeigtajiem projektiem Pūces ielā 19 vai Hausmaņa terasēs, personīgo autostāvvietu pie mājas 5500 EUR (Pūces ielā 19) vai 7000 EUR (Hausmaņa terasēs) vērtībā saņemsiet bez maksas.

Piedāvājuma konsultants
Piedāvājuma konsultants

Elīna Dūda

+371 28695500

*Īpašais piedāvājums attiecas uz dzīvokļu iegādi projektos Pūces iela 19, Hausmaņa terases, Krasta kvartāls, kā arī Fjordi, Pagalms 2.0 un Dreilinga mājas.

** Bonava Latvija apmaksā apdrošināšanu viena gada periodam, ja hipotekārais aizdevums tiek noformēts Swedbank un nepastāv ierobežojumi apdrošināšanas līgumu noslēgšanai.

Lūdzam ņemt vērā, ka īpašais piedāvājums ir spēkā tikai tiem klientiem, kuri Rezervācijas līgumu būvniecības stadijā esošajos projektos vai Pirkuma līgumu dzīvošanai gatavajos projektos slēgs, sākot no 2020. gada 24. jūlija līdz 2020. gada 30. septembrim.