Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Atbalsts kaimiņu aktivitātēm

Mēs esam radījuši atbalsta programmu, lai paustu savu novērtējumu Bonava māju iedzīvotājiem, veicinātu viņu līdzdalību un palīdzētu radīt apkaimes un kaimiņu kopības sajūtu. Jo mēs zinām – jūs esat kopā būšanas un piederības sajūtas atslēga, lai radītu laimīgu apkaimi.

Mums ir sava laimes filozofija. Tā sākas ar pārdomātu projektu un noslēdzas ar piepildījumu un piederības sajūtu iedzīvotājiem. Mēs to dēvējam par kopības sajūtu, un vairāk par to, kā apkaime kļūst par laimīgu, varat izlasīt mūsu ziņojumā.
Ir cilvēki, kuriem ļoti labi padodas radīt apkaimes kopības sajūtu un laimīgu vidi, kā arī kopt kaimiņu attiecības. Viņi panāk, ka māju grupa kļūst par vienotu apkaimi. Par kopīgām mājām. Šis ir visiem jums, kas rada apkaimes kopības sajūtu. Atbalsts ir pieejams ikvienam Bonava māju iedzīvotājam, kurš ir kaimiņu kopā būšanas iniciatīvu vai grib tādu radīt. Vai zini kādu, kas kopj kaimiņu attiecības? Nominē viņu!

Laimīgas apkaimes

Mēs būvējam vairāk nekā vienkārši ēkas. Mēs radām apkaimes. Vietas, kur kaimiņi kļūst par draugiem un ikviens jūtas īsteni piederīgs.