Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Nominācijas

Lai atbalstītu tos, kuri kaimiņattiecību kopšanai veltījuši savu sirdi un dvēseli, mēs esam radījuši atbalsta programmu.

Nominē sevi, savu aktivitāšu grupu vai cilvēku no sava Bonava projekta, kurš ir pelnījis atzinību! Vai kāds ir ar īpašu dedzību mācījis Tev un Taviem tuvajiem ko jaunu, veltījis enerģiju grupas sapulcināšanai vai ir iedvesmojis Tevi? Aizpildi veidlapu un piesaki viņu atbalstam! Lai sniegtu atbalstu, mēs finansēsim jūsu aktivitātei vajadzīgos rīkus un aprīkojumu. Ko jūs teiktu par katliem, jogas paklājiņiem vai īpašu aprīkojumu jūsu velosipēdiem?

Katru gadu mēs plānojam sponsorēt astoņus cilvēkus, kurus dēvējam par kaimiņattiecību kopējiem, un piešķirt viņu aktivitātēm atbalstu 500 EUR vērtībā. To darām, lai izceltu iedzīvotāju centienus un palīdzētu iniciatīvai turpināties.

Mūsu vīzija ir radīt laimīgas mājas un apkaimes ikvienam. Savukārt viena no laimīgas apkaimes svarīgākajām sastāvdaļām ir sociālais aspekts – iespēja iecienītām nodarbēm kopā ar citiem kopienas pārstāvjiem. Tāpēc cilvēki, kas realizē kopīgas iniciatīvas, ir tik svarīgi, un mēs gribam atbalstīt gan viņus, gan viņu organizētās aktivitātes cerībā, ka tās turpināsies un vērsīsies plašumā.

Izceļot šos cilvēkus, mēs ceram iedrošināt arī citus spert nākamo soli un sākt pašiem savas apkaimes aktivitātes.

Kaimiņattiecību kopējs ir cilvēks, kas Bonava projekta apkaimē uzsācis aktivitāti ar mērķi satuvināt kaimiņus.

Mēs sniedzam atbalstu cilvēkiem, kas ir uzsākuši vai grib uzsākt Bonavas apkaimē kādu aktivitāti kopā ar saviem kaimiņiem (piemēram, kopīgas jogas vai riteņbraukšanas nodarbības). Ja Tu esi cilvēks, ko mēs dēvējam par kaimiņattiecību kopēju, Tu vari pieteikties atbalsta saņemšanai.

Ja Tu un Tava iniciatīva tiks izvēlēta sponsorēšanai, mēs finansiāli atbalstīsim nepieciešamā inventāra iegādi 500 EUR vērtībā.

Tu vari pieteikties, ja dzīvo Bonava projektā un esi sācis vai vēlētos uzsākt aktivitāti, kas tiks veikta kopā ar kaimiņiem (piemēram, kopīgas jogas vai riteņbraukšanas nodarbības). Svarīgi, lai tajā piedalītos vairāk nekā divi (2) cilvēki, neskaitot Tevi pašu, un lai tā būtu ilgtermiņa aktivitāte, kas tiek rīkota regulāri.

Tu vari pieteikt arī kādu citu, kas ir sācis vai vēlētos uzsākt šādu aktivitāti.

Tu vari pieteikt visas iniciatīvas, kuras tiek regulāri īstenotas kopā ar kaimiņiem un kurās piedalās vairāk nekā divi (2) cilvēki, neskaitot Tevi pašu. Tā var būt iniciatīva, kura jau tiek īstenota vai kuru Tu vēlētos īstenot.

Tu vari pieteikties, aizpildot veidlapu šeit

Pieteikumus pieņemam līdz 2022. gada 26. maijam, un līdz 9. jūnijam mēs visiem, kas būs pieteikušies, paziņosim, vai viņi ir vai nav izvēlēti atbalsta saņemšanai.

Ja esi nokavējis pieteikšanās termiņu, neraizējies! Šī ir pastāvīga, ilgtermiņa iniciatīva, tāpēc seko līdzi mūsu sociālajiem tīkliem un/vai mājaslapai, kur paziņosim par jauniem pieteikumu pieņemšanas datumiem.

Kad žūrija būs pieņēmusi lēmumu, izvēlētie cilvēki saņems ziņu pieteikumā norādītajā e-pastā.

Kad būsi izvēlēts, e-pastā saņemsi apstiprinājumu atbalsta saņemšanai. Pēc tam vienosimies par Tevis izvēlētā aprīkojuma iegādes finansēšanu, nepārsniedzot noteikto maksimālo summu. Tāpat mēs apmeklēsim Tevi un Tavu projektu, lai izveidotu iniciatīvas un izvēlētā kaimiņattiecību kopēja aprakstu un vizuālos materiālus.

Tas ir atkarīgs no tā, cik daudzus pieteikumus atbalstam mēs būsim saņēmuši. Šajā pieteikšanās periodā mēs plānojam atbalstīt 8 apkaimes kopības sajūtas veidotājus.

Pieteikumus mēs izvērtēsim, balstoties uz šādiem kritērijiem: 

  • vai aktivitāti uzsāk Bonavas iedzīvotājs un vai tā tiek vai tiks īstenota kādā no mūsu projektu apkaimēm;
  • vai aktivitāte notiek vai notiks regulāri;
  • vai aktivitātē piedalās vai piedalīsies vairāk nekā divi (2) kaimiņi (jo vairāk, jo labāk);
  • vai iniciatīvas īstenošanas izmaksas nepārsniedz noteikto maksimālo summu.

Pieteikumu izskatīs žūrija, kurā būs Bonava iekšējie - Kaspars Ekša - Bonava Mārketinga un Pārdošanas vadītājs / ārējie - Ilona Stalidzāne, Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centra attīstības un klientu apkalpošanas pārvaldes vadītāja.

Šajā periodā pieteikšanās termiņš ir 2022. gada 19. maijs. Ja esi nokavējis pieteikšanās termiņu, neraizējies! Šī ir pastāvīga, ilgtermiņa iniciatīva, tāpēc seko līdzi mūsu sociālajiem tīkliem un/vai mājaslapai, kur paziņosim par jauniem pieteikumu pieņemšanas datumiem.

Iepriekš aptaujājot iedzīvotājus, esam secinājuši, ka viena no laimīgas apkaimes nozīmīgākajām sastāvdaļām ir sociālais aspekts un iecienītas nodarbes kopā ar citiem kopienas pārstāvjiem. 

Vairāk par to vari izlasīt mūsu Laimīgas apkaimes ziņojumā šeit: Laimes pētījums - Bonava
Ja Tu un Tava iniciatīva tiks izvēlēta sponsorēšanai, mēs ar Tevi vienosimies par nepieciešamā aprīkojuma finansēšanu 500 EUR vērtībā.
Papildu informācija par to, kā mēs aizsargājam un apstrādājam Jūsu datus, pieejama šajā linkā.

Ja tu piedalies nominētā cilvēka īstenotajā iniciatīvā, Tu kopā arī citiem aktivitātes dalībniekiem varēsi izmantot jauno aprīkojumu.

Vismaz 2 (diviem) kaimiņiem, neskaitot nominēto cilvēku/pieteikuma iesniedzēju.

Diemžēl nē. Šobrīd atbalsts tiek piešķirts bezpeļņas iniciatīvām, kuras apkaimē īsteno kaimiņi.

Dārzkopība, adīšana, skriešana, braukšana ar velosipēdu un sports ir lieliski piemēri aktivitātēm, kuras Tu vari īstenot kopā ar kaimiņiem, taču ierobežojumu nav.

Tu vari pieteikt abus – gan ideju, kuru Tu vēlētos īstenot, gan projektu, kas jau tiek realizēts. Svarīgākais, lai ideja vai projekts būtu aktivitāte, kas kopā ar kaimiņiem tiek vai tiks īstenota vietā, kur jūs dzīvojat, un tā ir vai būs regulāra.

Ja projekts jau ir saņēmis atbalstu, Tu to otrreiz vairs nevari pieteikt, lai sniegtu mums iespēju atbalstīt pēc iespējas vairāk apkaimju un iniciatīvu.