Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

“Bonava Latvija” projektā “Krasta kvartāls” taps vēl trīs daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas. Uzsākta dzīvokļu pārdošana

27.09.2021, 15:19

Vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs “Bonava Latvija” drīzumā uzsāks projekta “Krasta kvartāls” noslēdzošās kārtas jeb vēl trīs daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku būvniecību Maskavas forštates daļā starp Kojusalas, Maskavas, Grēdu ielām un Krīdenera dambi. Gandrīz 3 hektārus plašajā zemesgabalā kopumā paredzētas sešas deviņu stāvu dzīvojamās ēkas ar 500 ērtiem un funkcionāliem vienas līdz trīs istabu dzīvokļiem platībā no 28 līdz 73 kvadrātmetriem. Vienlaikus, turpinot projekta attīstību, šodien, 27. septembrī, uzsākta arī dzīvokļu pārdošana vienā no topošajām ēkām Krīdenera dambī 4.

Projekta “Krasta kvartāls” attīstība aizsākta 2018. gadā, ielejot pamatus divām pirmajām ēkām, kas šobrīd jau ir nodotas ekspluatācijā un sagaidījušas savus jaunos iemītniekus. Drīzumā tiks pabeigta arī projekta trešās ēkas būvniecība. Ņemot vērā lielo pieprasījumu pēc kvalitatīviem un ilgtspējīgiem mājokļiem, šobrīd pirmajās trīs projekta ēkās pārdoti jau 95% dzīvokļu. Pilnībā “Krasta kvartāls” projektu plānots pabeigt līdz 2024. gada beigām, attīstot ilgtspējīgu un modernu dzīvesvietu vairāk nekā tūkstotim rīdzinieku. Kopumā “Bonava Latvija” plānotās investīcijas “Krasta kvartāla” attīstīšanā ir 40 miljoni eiro.

 

Maskavas forštate pēdējos gados ir viena no visstraujāk progresējošajām apkaimēm un pilsētplānotāju aprindās tiek dēvēta pat par jauno “kluso centru”. Un ne velti, jo šajā pilsētas daļā ir viss, kas nepieciešams kvalitatīvai dzīves un uzņēmējdarbības telpai – attīstīta sabiedriskā transporta infrastruktūra, plašas parku un apstādījumu teritorijas, Daugavas promenāde, vēsturiskā koka apbūve, iepirkšanās iespējas lielajos tirdzniecības centros, piemēram, TCAkropole” un TC “Mols”, un pats galvenais – centra tuvums. Šīs priekšrocības ikdienā novērtējam ne tikai mēs, bet arī iedzīvotāji, kuri par savām jaunajām mājām izvēlējušies tieši „Bonava Latvija” gaumīgo un funkcionālo jauno mājokļu projektu,norāda “Krasta kvartāls” attīstības vadītājs Elgars Vecvagars.

Projekta atrašanās vietā Krasta un Maskavas ielas apkaimē ir labi attīstīta satiksmes un sabiedriskā transporta infrastruktūra, tādēļ brauciens ar 3. vai 7. tramvaju līdz Rīgas centram ilgst ne vairāk kā 10-12 minūtes. Satiksmi būtiski uzlabojis arī Dienvidu tilts, nodrošinot ērtu nokļūšanu arī līdz citām Rīgas apkaimēm. Jaunā projekta tuvumā atrodas vairāki bērnudārzi un skolas, tajā skaitā Rīgas 3. mūzikas skola, kur muzikāliem bērniem attīstīt savus talantus. Tikai septiņu minūšu gājiena attālumā no projekta “Krasta kvartāls” atrodas populārais atpūtas centrs “Lido”.

Lai projekta iemītniekiem nodrošinātu mierpilnu atmosfēru, visa teritorija ap plašo zemesgabalu tiks norobežota un aprīkota ar modernu video novērošanas sistēmu. Tāpat liela uzmanība tiks pievērsta apkārtējās vides apzaļumošanai un labiekārtošanai, ierīkoti bērnu rotaļu laukumi un atpūtas zonas, kur vienatnē, ar ģimeni vai draugiem pavadīt nesteidzīgus vakarus un brīvdienas.  

Vairāk par projektu un pieejamajiem dzīvokļiem skatīt šeit: https://www.bonava.lv/dzivokli/riga/krasta-rajons/krasta-kvartals

“Bonava Latvija” īsteno gan ekonomiskā, gan biznesa segmenta mājokļu attīstīšanu, būvniecību un pārdošanu Rīgā saskaņā ar augstākajiem skandināvu kvalitātes un funkcionalitātes standartiem. Attīstot projektus Rīgā un Pierīgā, “Bonava Latvija” nodrošina mūsdienīgu un Rīgas iedzīvotājiem pieejamu alternatīvu novecojušajam dzīvojamajam fondam. Kopumā būvniecības stadijā 2021. gadā būs 1000 dzīvokļi sešos projektos, no kuriem līdz gada nogalei plānots pabeigt 470 dzīvokļu būvniecību.

Par “Bonava Latvija”

“Bonava Latvija” ir lielākais nekustamo īpašumu attīstītājs Latvijā, kura mātes uzņēmums “Bonava” ir vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs Ziemeļeiropā. “Bonava” rada mājas un apkaimes kopš aizvadītā gadsimta trīsdesmitajiem gadiem. Pašlaik uzņēmumā strādā 2300 darbinieki, un tas ir pārstāvēts Vācijā, Zviedrijā, Somijā, Dānijā, Norvēģijā, Sanktpēterburgā, Igaunijā, Lietuvā un Latvijā, 2020. gadā sasniedzot apgrozījumu 17 miljardu Zviedrijas kronu apmērā. “Bonava” akcijas tiek kotētas “Nasdaq” biržā Stokholmā. Vairāk par “Bonava”: www.bonava.lv.

Papildu informācija:

Edgars Butāns
Komunikācijas speciālists

E-pasts: edgars.butans@bonava.com

Tālr.nr.: +371 29837421