Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Individuālās mājokļu apskates

Aicinām Jūs klātienē apmeklēt dzīvokļus projekta "Dreilinga mājas" jaunākajā ēkā Mazajā Robežu ielā 3.

Lai vienotos par sev ērtāko apskates dienu un laiku, aicinām sazināties ar mūsu pārdošanas speciālistu, zvanot 25587264 (Kristīna) vai 27884222 (Mareks).

Īpašais piedāvājums

Pērkot gatavu dzīvokli projektā “Dreilinga mājas”, mēs 2 gadus segsim Jūsu komunālos rēķinus

Iegādājoties pabeigtu dzīvokli Mazajā Robežu ielā 3,5 vai Robežu ielā 17, apmaksāsim komunālo pakalpojumu rēķinus summā līdz 200 EUR/mēn. 2 istabu dzīvokļiem un summā līdz 300 EUR/mēn. 3 un 4 istabu dzīvokļiem. Piedāvājums spēkā līdz 31.12.2023.

Būvniecības stadija

Māja ir nodota ekspluatācijā. Atstājiet kontaktinformāciju un mēs ar Jums sazināsimies par dzīvokļu apskati.

Īpašais piedāvājums

Maini vecu pret jaunu

Attēli

Par apkaimi

 • Kā nokļūt

  Dreiliņi atrodas tikai 30 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Turklāt jaunā mājvieta ir ērti novietota attiecībā pret sabiedriskā transporta plūsmu, kas nodrošina ērtu satiksmi ar galvaspilsētu. Lai dotos uz pilsētas centru un atpakaļ uz mājām, visērtāk ir izmantot 51. autobusu (pietura "Dreiliņu pasts"), 6. un 34. autobusu (pietura "Kaivas iela"), kā arī 52. autobusu (pietura "Rembates iela").

 • Kur paēst

  Noteikti atsvaidziniet atmiņā populārās Dreiliņu picērijas "Jānītis" picas, kuras jau pārdesmit gadus zina gandrīz visi rīdzinieki. Ārēji vienkāršo picēriju atradīsiet, ja no Lubānas apļa pabrauksiet pāris simtus metrus Ērgļu virzienā. Savukārt ēdienus no dažādām pasaules virtuvēm varēsiet nobaudīt turpat, blakus esošajā tirdzniecības centrā "Sāga".

 • Atpūta un sports

  Dreiliņu tuvumā esošā Ulbrokas vidusskola piedāvā izmantot modernu sporta zāli un peldbaseinu jebkuram interesentam. Savukārt Pļavniekos un Purvciemā atrodami vairāki moderni sporta klubi un vingrošanas zāles. Neparastāku sportisko izklaidi kopā ar ģimeni vai draugiem piedāvā Kērlinga halle, Ātruma cilts Kartinga halle un Kalnā kāpēju sporta centrs Juglā, kā arī slēpošanas kalns un trase "Ušakova kepka".

 • Skolas un bērnudārzi

  Izglītības iespējas projekta tuvumā ir plašas. Stopiņos atrodas privātais bērnu dārzs "Karlsons", kā arī pašvaldības bērnu dārzi “Dzilniņa” un Latvijā lielākais bērnu dārzs "Pienenīte", savukārt blakus esošajā t/c "Sāga" darbojas privātā pirmsskola "CreaKids". Tuvākās skolas ir Mežciema pamatskola, Pļavnieku ģimnāzija, Rīgas 92. vidusskola un Rīgas 89. vidusskola.