Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku
pirkt dzīvokli jaunajā projektā Rīgā Dreiliņi "Dreilinga mājas" Bonava pārdod dzīvokli jaunais projekts Dreiliņos jaunie projekti pierīgā
Nodots ekspluatācijā

Dreilinga mājas

Dabas un pilsētas klātbūtne soļa attālumā

Cena:
93 000 -
207 500 EUR
Platība:
39,8 - 93 m²
Istabas:
2 - 4

Individuālās mājokļu apskates

Aicinām Jūs klātienē apmeklēt dzīvokļus projektā "Dreilinga mājas", ēkās Robežu ielā 17, Mazajā Robežu ielā 4 un Mazajā Robežu ielā 5.

Izdevīgs piedāvājums

Iegādājies gatavu dzīvokli un 2 gadus nemaksā par komunālajiem pakalpojumiem

Pērkot kādu no gatavajiem dzīvokļiem projektos "Dreilinga mājas" (Robežu 17, Mazajā Robežu 4 un 5), "Vertikāles" vai "Ropažu 16" (pirmajā mājā) līdz 22. jūnijam, mēs apņemamies 2 gadus segt Jūsu komunālo pakalpojumu izmaksas*. *2 istabu dzīvokļiem līdz 400 EUR mēnesī, 3 un 4 istabu dzīvokļiem - līdz 500 EUR mēnesī.

Īpašais piedāvājums

Pērkot gatavu dzīvokli projektā "Dreilinga mājas", autostāvvietu saņem dāvanā

Īpašais piedāvājums

Piedāvājam dzīvokļus ar iebūvētu virtuvi

Apraksts

Dabas un pilsētas klātbūtne soļa attālumā

Dreiliņu apkaime atrodas Rīgas austrumu daļā un robežojas ar Pļavnieku, Purvciema, Mežciema un Juglas apkaimēm, kā arī Stopiņu novada administratīvo teritoriju. Dreiliņi uzskatāmi par ļoti perspektīvu apkaimi, kurā attīstīt mierpilnu dzīves ritmu, jo apkaime atrodas īpaši izdevīgā vietā – mājvieta Pierīgā ir brīnišķīga iespēja nezaudēt saikni ar pilsētas centrā notiekošo un dinamikas sajūtu, vienlaikus esot nepārtrauktā dabas tuvumā un izbaudot visas tās sniegtās iespējas. Īpaši piemērota šī apkaime būs jaunām ģimenēm un tiem, kam pilsētā burzmas par daudz, bet no aprites izkrist negribas.

Par mājvietu

Perspektīvajā Dreiliņu apkaimē top vērienīgs dzīvojamo māju ciemats, kurā plašam cilvēku lokam par ļoti pieejamām cenām pieejami mūsdienīgi, pārdomāti dzīvokļi – pirmās septiņas mājas jau nodotas ekspluatācijā un gaida savus jaunos iemītniekus. Projektā pieejami funkcionāli pārdomāta plānojuma 2, 3 un 4 istabu dzīvokļi, turklāt katram dzīvoklim ir terase vai balkons, uz kura iekopt savu ziedu vai garšaugu dārziņu. Katram dzīvoklim pieejama arī personīgā mantu glabātuve visam nepieciešamajam. Mājokļus ieskauj plaša un labiekārtota zaļā zona. Bērnu ērtībām pieejami vairāki aizraujoši rotaļlaukumi, savukārt vecāki varēs baudīt vakara pastaigas vai skrējienu pa gājēju celiņu, kas vijas gar upīti un caur mājām visa projekta garumā.

Projekta priekšrocības

A energoefektivitātes klase - tagad pieejams aizdevums ar likmi no 0% (+Euribor)

Individuāla ventilācija ar rekuperāciju katrā dzīvoklī

Individuāla slēdzama noliktava iekļauta cenā

Daļai dzīvokļu iebūvētā virtuve

Visiem dzīvokļiem balkons vai zaļā zona

Attēli

Par apkaimi

 • Kā nokļūt

  Dreiliņi atrodas tikai 30 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Turklāt jaunā mājvieta ir ērti novietota attiecībā pret sabiedriskā transporta plūsmu, kas nodrošina ērtu satiksmi ar galvaspilsētu. Lai dotos uz pilsētas centru un atpakaļ uz mājām, visērtāk ir izmantot 51. autobusu (pietura "Dreiliņu pasts"), 6. un 34. autobusu (pietura "Kaivas iela"), kā arī 52. autobusu (pietura "Rembates iela"). Var izmantot arī 214. minibusu (pietura "Kaivas iela").

 • Kur paēst

  Noteikti atsvaidziniet atmiņā populārās Dreiliņu picērijas "Jānītis" picas, kuras jau pārdesmit gadus zina gandrīz visi rīdzinieki. Ārēji vienkāršo picēriju atradīsiet, ja no Lubānas apļa pabrauksiet pāris simtus metrus Ērgļu virzienā. Savukārt ēdienus no dažādām pasaules virtuvēm varēsiet nobaudīt turpat, blakus esošajā tirdzniecības centrā "Sāga".

 • Atpūta un sports

  Dreiliņu tuvumā esošā Ulbrokas vidusskola piedāvā izmantot modernu sporta zāli un peldbaseinu jebkuram interesentam. Savukārt Pļavniekos un Purvciemā atrodami vairāki moderni sporta klubi un vingrošanas zāles. Neparastāku sportisko izklaidi kopā ar ģimeni vai draugiem piedāvā Kērlinga halle, Ātruma cilts Kartinga halle un Kalnā kāpēju sporta centrs Juglā, kā arī slēpošanas kalns un trase "Ušakova kepka".

 • Skolas un bērnudārzi

  Izglītības iespējas projekta tuvumā ir plašas. Stopiņos atrodas privātais bērnu dārzs "Karlsons", kā arī pašvaldības bērnu dārzi “Dzilniņa” un Latvijā lielākais bērnu dārzs "Pienenīte", savukārt blakus esošajā t/c "Sāga" darbojas privātā pirmsskola "CreaKids". Tuvākās skolas ir Mežciema pamatskola, Pļavnieku ģimnāzija, Rīgas 92. vidusskola un Rīgas 89. vidusskola.

Pieturpunkti

7

Kafejnīcas un restorāni

1

Peldbaseins Ulbrokas skolā

1

Lielākais bērnudārzs Latvijā

6

Lielveikali tuvumā

4

Sabiedriskā transporta maršruti