Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Šis dzīvoklis ir pārdots. Vēlaties atrast kaut ko līdzīgu?

Meklēt citu dzīvokli

Pasākums

15. novembrī Atvērto durvju diena projektā "Blūmendāles mājas"

Aicinām uz Atvērto durvju dienu projektā “Blūmendāles mājas”, Prūšu ielā 1E, trešdien, 15.11., no plkst.11.00 līdz 17.00. Pasākumā varēsiet izstaigāt iegādei pieejamos 2-3 istabu dzīvokļus, uzdot jautājumus mūsu speciālistiem, apskatīt demo dzīvokli un izmantot īpašos piedāvājumus – rezervējot mājokli 15.11., dāvanā 5000 EUR vaučers virtuves iegādei no “Skandināvu virtuves”, kā arī, noslēdzot pirkuma līgumu līdz 31.12., mēs 2 gadus apmaksāsim Jūsu komunālos rēķinus.

Īpašais piedāvājums

Pērkot gatavu dzīvokli projektā “Blūmendāles mājas”, mēs 2 gadus segsim Jūsu komunālos rēķinus

Būvniecības statuss

Māja ir nodota ekspluatācijā. Atstājiet kontaktinformāciju un mēs ar Jums sazināsimies par dzīvokļu apskati.

Attēli

Finansējums mājokļa iegādei

Par apkaimi

 • Kā nokļūt

  Papildus populārajam 15. trolejbusa maršrutam un ērtajām 7. un 3. tramvaja līnijām, ātru nokļūšanu centrā nodrošina arī vairāki autobusu un vilciena maršruti (ar vilcienu ērti un ātri iespējams nokļūt arī ārpus Rīgas). Ar auto pilsētas centrs ir sasniedzams vien nieka 15 minūtēs. Ērtu nokļūšanu gan citos Daugavas labā krasta mikrorajonos, gan Pārdaugavā nodrošina Dienvidu tilts.

 • Skolas un bērnudārzi

  Ģimenes ar bērniem var būt drošas - jaunās mājvietas tuvumā atradīsies izglītības iestāde jebkuram vecumam. Ķengarags piedāvā iespēju izvēlēties no teju 20 gan latviešu, gan mazākumtautību bērnudārziem un skolām Prūšu ielas tuvākajā apkaimē.

 • Iepirkšanās

  Desmit minūšu gājiena attālumā visu ikdienai nepieciešamo piedāvā veikali "Rimi", "Maxima" un "Beta", savukārt mazāk nekā divdesmit minūtēs būs iespēja nokļūt tirdzniecības centrā "Akropole Rīga", ja rodas vajadzība pēc kāda lielāka pirkuma. Prūšu ielas tuvumā pieejams plašs tirdzniecības vietu klāsts - turpat netālu atradīsiet gan ziedu, gan elektronikas, gan bērnu preču veikalus, kā arī vairākas aptiekas.

 • Atpūta un sports

  Nesteidzīgā solī 10 minūšu laikā iespējams nokļūt nesen izbūvētajā, labiekārtotajā Ķengaraga promenādē, kur sev saistošu nodarbi atradīs kā bērni, tā vecāki. Atklājiet sev jaunas aizraušanās – putnu vērošanu no skatu torņa Daugavas krastā, riteņbraukšanu vai skrituļslidošanu pa labiekārtoto promenādi. Tāpat tuvumā atrodas vairāki sporta klubi un boulinga halle.