Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Bankas finansējums

Kad esat atraduši sev piemērotāko dzīvokli, iesakām apmeklēt Jūsu izvēlētās bankas finanšu konsultantu un noskaidrot savas iespējas saņemt hipotekāro kredītu, ja neesat to izdarījuši jau pirms tam. Kamēr banka gatavo lēmumu par kredīta piešķiršanu, Jums ir iespēja "pieturēt" izvēlēto dzīvokli, mutiski to rezervējot uz nedēļu. Bonava Latvija ir sadarbība ar visām vadošajām bankām Latvijā. Novērtējot mūsu pieredzi un ilgstošo sadarbību, vadošās bankas ir sagatavojušas īpašus hipotekārā kredīta un dokumentu noformēšanas nosacījumus dzīvokļa iegādei Bonava Latvija projektos. Banku finanšu konsultantu kontakti ir pieejami Bonava mājaslapā pie katra projekta. Jums nav jāsatraucas par saziņu starp banku un Bonava, jo pie projekta norādītie banku konsultanti labi pārzina Bonava projektus un bankas nosacījumus. Vajadzības gadījumā Jūsu finanšu konsultants operatīvi sazināsies ar mums, lai noskaidrotu vai precizētu darījuma detaļas.

Ko piedavā bankas?

Der atcerēties, ka katru kredīta pieteikumu banka vērtē individuāli. Tomēr galvenie nosacījumi visiem Bonava klientiem ir sekojoši:
- Minimālā pirmā iemaksa jaunā projektā ir no 10% līdz 15% no plānotās pirkuma summas. Ja pirmā iemaksa tika veikta jau saskaņā ar Rezervācijas līgumu, izsniedzot kredītu, banka šo maksājumu ņem vērā.

- Mūsu kā pārdevēja nosacījums darījuma veikšanai ar banku ir Darījuma konta izmantošana. Tas ir drošākais un ērtākais veids kredīta pārskaitīšanai gan pircējam, gan pārdevējam. Pirmo iemaksu Jūs pārskaitāt uz Bonava Latvija kontu, bet pārējo summu saskaņā ar Darījuma konta līgumu banka pārskaita Bonava Latvija pēc pircēja īpašumtiesību reģistrācijas Zemesgrāmatā.
Darījuma konta līguma atvēršanai Bonava Latvija klientiem bankas ir noteikušas fiksētu maksu, kas ir zemāka par standarta cenrādī noteikto.

Mēs ar prieku palīdzēsim Jums jaunā mājokļa iegādē, sniegsim padomus un konsultēsim, lai dzīvokļa iegādes un kredīta noformēšanas process Jums būtu viegls un saprotams. Ja Jums rodas kādi jautājumi, lūdzu, droši sazinieties ar mums.