Join our Journey

Pievienojies mums, un kopā mēs radīsim jaunus spēles noteikumus dzīvojamo māju attīstības jomā.

Strādājot Bonava, Tu esi daļa no starptautiska uzņēmuma plašās pieredzes un zināšanām. Tā ir vieta, kur vari augt un zināt, ka Tavs pienesums tiks augstu novērtēts. Mēs darbojamies gan Skandināvijā, Ziemeļvalstīs un visā Baltijā, gan Vācijā un Sanktpēterburgā. Ja esi atvērts, zinātkārs un entuziastisks, Tev ir iespēja pielikt savu roku uzņēmuma turpmākā veidošanā un kopā ar mums radīt jaunas mājas un dzīvesvietas!

Kompānija ar vēsturi


Uzņēmums Bonava ir izaudzis no NCC, turklāt tam ir plaša pieredze māju un dzīvesvietu radīšanā. Savu pirmo māju uzbūvējām 20. gadsimta 30-tajos gados, un, iespējams, pat agrāk. Šo gadu laikā esam kļuvuši par pieredzējušiem mājokļu projektu attīstības speciālistiem, gan realizējot savus projektus, gan iegādājoties citus mājokļus.

IMG_0016.jpg
Va_łllingby 1958.jpg
bonava-vesture.jpg
Mūsu vēsture

Mēs kompānijā Bonava darbojamies pēc šīm pamatvērtībām

Uzmanības centrā – klients

Mēs vienmēr sākam ar to, ka ieklausāmies un cenšamies saprast mūsu klientu vajadzības un vēlmes, lai varētu viņiem sniegt to, ko bijām solījuši.

Izcils sniegums

Mēs optimizējam savu ikdienas darbu, izvirzot prioritātes, sadarbojoties un mācoties gan no savām kļūdām, gan no labajiem piemēriem.

Degsme

Mēs savu darbu darām ar degsmi. Mēs mīlam savu darbu, risinot problēmas un izaicinot veco, ierasto lietu kārtību, tomēr nezaudējam līdzsvaru starp darbu un personīgo dzīvi.

Uzticams

Mēs uzņemamies atbildību par savu rīcību, par produktu, ko radām un par vidi, ko veidojam.

Drosmīgs

Mēs drosmīgi sevi izaicinām, lai radītu labākas mājas un dzīves.

Draudzīgs

Mēs pret ikvienu izturamies draudzīgi, laipni un ar iejūtību.