Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Join our Journey

Pievienojies mums un kopā mēs radīsim jaunus spēles noteikumus dzīvojamo māju biznesā.

Strādājot Bonava, tu esi daļa no starptautiska uzņēmuma. Mēs darbojamies gan Ziemeļvalstīs, gan Vācijā, Sanktpēterburgā, Igaunijā un Latvijā. Kopā mums ir plaša pieredze un zināšanas. Bonava ir vieta, kur tu vari augt un kur tavs pienesums tiks augstu novērtēts. Ja esi pietiekoši atvērts un zinātkārs, tev ir iespēja pielikt savu roku starptautiska uzņēmuma veidošanā. Mēs radām dzīvesvietas un apkaimes.

Lielas ambīcijas un zināšanas ar pieredzi

Mēs esam uz pārmaiņu ceļa

Lieliska atmosfēra un komandas gars

Start-up kompānija ar vēsturi

Kompānija ar vēsturi


Uzņēmums Bonava ir izaudzis no NCC, turklāt tam ir plaša pieredze māju un dzīvesvietu radīšanā. Savu pirmo māju uzbūvējām 20. gadsimta 30-tajos gados, un, iespējams, pat agrāk. Šo gadu laikā esam kļuvuši par pieredzējušiem mājokļu projektu attīstības speciālistiem, gan realizējot savus projektus, gan iegādājoties citus mājokļus.

IMG_0016.jpg
Va_łllingby 1958.jpg
bonava-vesture.jpg
Mūsu vēsture

Mēs kompānijā Bonava darbojamies pēc šiem pamatprincipiem:

Uzmanības centrā – klients

Mēs vienmēr sākam ar to, ka ieklausāmies un cenšamies saprast mūsu klientu vajadzības un vēlmes, lai varētu viņiem sniegt to, ko bijām solījuši.

Izcils sniegums

Mēs optimizējam savu ikdienas darbu, izvirzot prioritātes, sadarbojoties un mācoties gan no savām kļūdām, gan no labajiem piemēriem.

Degsme

Mēs savu darbu darām ar degsmi. Mēs mīlam savu darbu, risinot problēmas un izaicinot veco, ierasto lietu kārtību, tomēr nezaudējam līdzsvaru starp darbu un personīgo dzīvi.

Uzticams

Mēs uzņemamies atbildību par savu rīcību, par produktu, ko radām un par vidi, ko veidojam.

Drosmīgs

Mēs drosmīgi sevi izaicinām, lai radītu labākas mājas un dzīves.

Draudzīgs

Mēs pret ikvienu izturamies draudzīgi, laipni un ar iejūtību.