Prakse

Prakses iespējas

Ja Tu šobrīd studē un meklē iespēju gūt praktisku pieredzi un ieskatu savas nākotnes profesijas ikdienā, apsver iespēju nākt praksē pie mums. Bonava redzēsi sev aktuālos procesus “reālajā dzīvē”, turklāt, tā kā prakses vieta nereti kļūst arī par studentu pirmo darbavietu, tā būs iespēja mums iepazīt vienam otru. Piesakies!

Mūsu misija ir radīt vairāk prieka pasaulē. Vīzija par laimīgām apkaimēm, kurās cilvēki var izbaudīt augstāko dzīves līmeni, ir ierakstīta mūsu sirdīs. Tas ir mūsu dzenulis - mērķis, kuram tuvojamies ar patiesu aizrautību.
Join our journey

Prakse vienā no lielākajiem nekustamo īpašumu attīstītājuzņēmumiem Latvijā man nozīmē neatsveramu pieredzi. Papildus teorētiskajām studijām augstskolā tieši te redzu, kā procesi notiek realitātē. Apvienojot studijas ar praksi, esmu ieguvējs, jo izprotu būvniecības un nekustamo īpašumu nozari ne tikai no teorētiskās, bet arī praktiskās puses. Prakse Bonava ir vairojusi manu motivāciju studēt un uzzināt arvien vairāk. Visagustāk novērtēju iespēju redzēt un iesaistīties visā nekustamo īpašumu attīstīšanas ciklā - sākot ar zemes gabala iegādi, tā pielāgošanu būvniecībai, projektēšanu, būvniecību, pārdošanu un mārketingu. Profesionālie un draudzīgie kolēģi vienmēr ir atvērti atbildēt uz jautājumiem un gatavi uzklausīt manas idejas. Tāpat Bonava ir tiešām reāli funkcionējošs starptautisks uzņēmums - pieredzes un informācijas apmaiņa starp uzņēmumiem vēl 8 valstīs notiek ik dienu.

Artūrs Gorenko

Praksē Bonava Ražošanas nodaļā