Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Prakse

Prakses iespējas

Ja tu šobrīd studē un meklē, kur iegūt pieredzi no “reālās dzīves”, apsver iespēju nākt pie mums praksē. Pie mums varēsi gūt ieskatu savā nākotnes profesijā, turklāt tā būs iespēja mums iepazīt vienam otru. Nereti prakses vieta kļūst arī par studentu pirmo darbavietu. Piesakies!

Mūsu misija ir radīt vairāk prieka pasaulē. Vīzija par laimīgām apkaimēm, kurās cilvēki var izbaudīt augstāko dzīves līmeni, ir ierakstīta mūsu sirdīs. Tas ir mūsu dzenulis - mērķis, kuram tuvojamies ar patiesu aizrautību.
Join our journey

Prakse vienā no lielākajiem nekustamo īpašumu attīstītājuzņēmumiem Latvijā man nozīmē neatsveramu pieredzi. Papildus teorētiskajām studijām augstskolā tieši te redzu, kā procesi notiek realitātē. Apvienojot studijas ar praksi, esmu ieguvējs, jo izprotu būvniecības un nekustamo īpašumu nozari ne tikai no teorētiskās, bet arī praktiskās puses. Prakse Bonava ir vairojusi manu motivāciju studēt un uzzināt arvien vairāk. Visagustāk novērtēju iespēju redzēt un iesaistīties visā nekustamo īpašumu attīstīšanas ciklā - sākot ar zemes gabala iegādi, tā pielāgošanu būvniecībai, projektēšanu, būvniecību, pārdošanu un mārketingu. Profesionālie un draudzīgie kolēģi vienmēr ir atvērti atbildēt uz jautājumiem un gatavi uzklausīt manas idejas. Tāpat Bonava ir tiešām reāli funkcionējošs starptautisks uzņēmums - pieredzes un informācijas apmaiņa starp uzņēmumiem vēl 8 valstīs notiek ik dienu.

Artūrs Gorenko

Praksē Bonava Ražošanas nodaļā