Prakse

Prakses iespējas

Ja tu šobrīd studē un meklē, kur iegūt pieredzi no “reālās dzīves”, apsver iespēju nākt pie mums praksē. Pie mums varēsi gūt ieskatu savā nākotnes profesijā, turklāt tā būs iespēja mums iepazīt vienam otru. Nereti prakses vieta kļūst arī par studentu pirmo darbavietu. Piesakies!

Mūsu misija ir radīt vairāk prieka pasaulē. Vīzija par laimīgām apkaimēm, kurās cilvēki var izbaudīt augstāko dzīves līmeni, ir ierakstīta mūsu sirdīs. Tas ir mūsu dzenulis - mērķis, kuram tuvojamies ar patiesu aizrautību.
Join our journey

Prakse vienā no lielākajiem nekustamo īpašumu attīstītājuzņēmumiem Latvijā man nozīmē neatsveramu pieredzi. Papildus teorētiskajām studijām augstskolā tieši te redzu, kā procesi notiek realitātē. Apvienojot studijas ar praksi, esmu ieguvējs, jo izprotu būvniecības un nekustamo īpašumu nozari ne tikai no teorētiskās, bet arī praktiskās puses. Prakse Bonava ir vairojusi manu motivāciju studēt un uzzināt arvien vairāk. Visagustāk novērtēju iespēju redzēt un iesaistīties visā nekustamo īpašumu attīstīšanas ciklā - sākot ar zemes gabala iegādi, tā pielāgošanu būvniecībai, projektēšanu, būvniecību, pārdošanu un mārketingu. Profesionālie un draudzīgie kolēģi vienmēr ir atvērti atbildēt uz jautājumiem un gatavi uzklausīt manas idejas. Tāpat Bonava ir tiešām reāli funkcionējošs starptautisks uzņēmums - pieredzes un informācijas apmaiņa starp uzņēmumiem vēl 8 valstīs notiek ik dienu.

Artūrs Gorenko

Praksē Bonava Ražošanas nodaļā