Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

“Bonava Latvija” projektā “Krasta kvartāls” ekspluatācijā nodota trešā deviņu stāvu dzīvojamā ēka

25.11.2021, 10:45

Vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs “Bonava Latvija” perspektīvajā jauno mājokļu projektā “Krasta kvartāls” nodevis ekspluatācijā trešo daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku, papildinot kvartāla dzīvojamo fondu ar 96 jauniem un ilgtspējīgiem dzīvokļiem. Projektā kopumā paredzētas sešas deviņu stāvu ēkas, un to plānots pabeigt līdz 2024. gada beigām, būvniecībā ieguldot aptuveni 40 miljonus eiro.

Mājokļu attīstītājs “Bonava Latvija” šomēnes ekspluatācijā nodevis trešo no projektā “Krasta kvartāls” kopā paredzētajām sešām deviņu stāvu dzīvojamajām ēkām, papildinot projektu ar 96 moderniem un funkcionāliem vienas līdz četru istabu dzīvokļiem platībā no 31 līdz 76 kvadrātmetriem. Dzīvokļi, ņemot vērā to pārdomāto plānojumu, īpaši piemēroti jaunajiem speciālistiem un jaunajām ģimenēm ar vai bez bērniem. Tāpat, turpinot kvartāla attīstību, decembrī paredzēts uzsākt ceturtās ēkas būvniecību, savukārt visu projektu plānots pabeigt līdz 2024. gada beigām, nodrošinot kvalitatīvu dzīvesvietu vairāk nekā tūkstotim rīdzinieku.

Pateicoties augstajam pieprasījumam pēc jauniem un ilgtspējīgiem mājokļiem, visās trijās ekspluatācijā nodotajās “Krasta kvartāls” ēkās pārdoti jau vairāk nekā 98% dzīvokļu. Šobrīd pircējiem vēl pieejami dzīvokļi projekta plānošanas stadijā esošajā ēkā Krīdenera dambī 4. Informāciju par pieejamajiem dzīvokļiem skatiet šeit.

Cilvēkiem vienmēr ir bijis svarīgi dzīvot maksimāli tuvu pilsētas centram, kur koncentrēti ne tikai dažādi pakalpojumi, bet arī pieejamas plašākas kultūras un izklaides iespējas. Arī ekonomiskā aktivitāte pilsētas centrā bieži vien ir augstāka nekā citur, vilinot darbspējīgos no citām apkaimēm, līdz ar to ir tikai likumsakarīga centram tuvējo teritoriju attīstība un apdzīvošana. Maskavas forštate šajā ziņā atrodas ļoti pateicīgā situācijā, ko vēl vairāk paspilgtina sakārtota sabiedriskā transporta infrastruktūra, radot visus priekšnosacījumus apkaimei tuvāko 10–20 gadu laikā kļūt par ekskluzīvu pilsētas daļu ar kvalitatīvu dzīvojamo fondu, augsti attīstītu pakalpojumu sektoru un plašām rekreācijas iespējām ar izeju pie Daugavas,norāda “Bonava Latvija” valdes priekšsēdētājs Mareks Kļaviņš.

Projekta plānošanas un īstenošanas laikā liela uzmanība pievērsta ne tikai ilgtspējīgai ēku būvniecībai, bet arī pārdomātai un kvalitatīvai apkārtējas vides radīšanai. Norobežotajā un apzaļumotajā “Krasta kvartāla” teritorijā ierīkoti vairāki bērnu rotaļu laukumi un atpūtas zonas, kur ģimenes, kaimiņu vai draugu lokā pavadīt patīkamus darbdienu vakarus un brīvdienas. Tāpat, rūpējoties par iedzīvotāju drošību, teritorija aprīkota ar modernu videonovērošanas sistēmu. 

Vairāk par projektu “Krasta kvartāls" lasiet šeit.

“Bonava Latvija” īsteno gan ekonomiskā, gan biznesa segmenta mājokļu attīstīšanu, būvniecību un pārdošanu Rīgā saskaņā ar augstākajiem skandināvu kvalitātes un funkcionalitātes standartiem. Attīstot projektus Rīgā un Pierīgā, “Bonava Latvija” nodrošina mūsdienīgu un Rīgas iedzīvotājiem pieejamu alternatīvu novecojušajam dzīvojamajam fondam. Kopumā būvniecības stadijā 2021. gadā būs 1000 dzīvokļi sešos projektos, no kuriem līdz gada nogalei plānots pabeigt 470 dzīvokļu būvniecību.

Par “Bonava Latvija”

“Bonava Latvija” ir lielākais nekustamo īpašumu attīstītājs Latvijā, kura mātes uzņēmums “Bonava” ir vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs Ziemeļeiropā. “Bonava” rada mājas un apkaimes kopš aizvadītā gadsimta trīsdesmitajiem gadiem. Pašlaik uzņēmumā strādā 2300 darbinieki, un tas ir pārstāvēts Vācijā, Zviedrijā, Somijā, Dānijā, Norvēģijā, Sanktpēterburgā, Igaunijā, Lietuvā un Latvijā, 2020. gadā sasniedzot apgrozījumu 17 miljardu Zviedrijas kronu apmērā. “Bonava” akcijas tiek kotētas “Nasdaq” biržā Stokholmā. Vairāk par “Bonava”: www.bonava.lv.

Papildu informācija:

Edgars Butāns
Komunikācijas speciālists

E-pasts: edgars.butans@bonava.com

Tālr.nr.: +371 29837421