Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Mājokļu gadatirgus

Aicinām uz pirmo Bonava mājokļu gadatirgu 2. martā no plkst.12.00 līdz 16.00 VEF kvartāla kamerzālē Spīdola, Ieriķu ielā 5A. Tikai vienu dienu nebijuši īpašie piedāvājumi visos mūsu jaunajos projektos!

Atnāc un uzzini visu par būvniecības stadijā esošajiem, gatavajiem un nākotnē plānotajiem projektiem Rīgā, no Dreiliņiem līdz pat Imantai, un rezervē savu jauno dzīvokli. Tikai pasākuma apmeklētājiem būs iespēja izmantot lieliskus īpašos piedāvājumus topoša vai gatava mājokļa iegādei, kā arī dzīvokļa īrei Grēdu ielā 17. 

Pasākuma ievadā, no aptuveni plkst.12.15 līdz 12.45, “Bonava Latvija” pārstāvji kopā ar “Swedbank” un nekustamā īpašuma konsultāciju kompāniju “Colliers” iepazīstinās klātesošos ar aktualitātēm mājokļu tirgū un kreditēšanā. 

Klātienē satiksi mūsu pārdošanas speciālistus, attīstības projektu vadītājus, arhitektus un citu nodaļu pārstāvjus, kuriem uzdot visus interesējošos jautājumus. Tāpat varēsi saņemt bezmaksas konsultācijas pie Bonava sadarbības bankām – “Swedbank”, SEB, “Luminor”, “Citadele” un “Bigbank”. Arī viņi būs parūpējušies par īpaši izdevīgiem piedāvājumiem mājokļa kredītam. 

Visas dienas garumā varēsi iepazīt mūsu projektus, baudīt lielisku atmosfēru, uzkodas un dzērienus. Automašīnas aicinām atstāt blakus esošā tirdzniecības centra “Domina” stāvvietās. 

Ir īstais brīdis, lai atrastu savas jaunās mājas!