Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku
Nodots ekspluatācijā

Dreilinga mājas Comfort, Robežu 17

Dabas un pilsētas klātbūtne soļa attālumā

Mājas tips:
Daudzdzīvokļu
Cena:
140 000 -
191 000 EUR
Platība:
63,2 - 92,1 m²
Istabas:
3 - 4
Dzīvokļu nodošana:
Pieejams uzreiz

Individuālās mājokļu apskates

Aicinām Jūs klātienē apmeklēt dzīvokļus projektā "Dreilinga mājas", ēkā Robežu ielā 17.
Lai vienotos par sev ērtāko apskates dienu un laiku aicinām sazināties ar mūsu pārdošanas speciālistiem, zvanot 27884222 (Mareks) vai 25587264 (Kristīna).

Pasākums

Pirmais Bonava mājokļu gadatirgus

Vēl nebijis pasākums – visi “Bonava Latvija” projekti vienuviet ar lieliskiem īpašajiem piedāvājumiem! Aicinām uz pirmo Bonava mājokļu gadatirgu 2. martā no plkst.12.00 līdz 16.00 VEF kvartāla kamerzālē Spīdola, Ieriķu ielā 5A. Atnāc, uzzini visu par būvniecības stadijā esošajiem, gatavajiem un nākotnē plānotajiem projektiem, kā arī mūsu īres māju Grēdu ielā 17.

Apraksts

Dabas un pilsētas klātbūtne soļa attālumā

Dreiliņi atrodas Rīgas austrumu daļā un robežojas ar Pļavnieku, Purvciema, Mežciema un Juglas apkaimēm, kā arī Ropažu novada administratīvo teritoriju. Šī Rīgas daļa uzskatāma par ļoti perspektīvu apkaimi, kurā attīstīt mierpilnu dzīves ritmu, jo tā atrodas īpaši izdevīgā vietā, sniedzot brīnišķīgu iespēju nezaudēt saikni ar pilsētas centrā notiekošo un vienlaikus esot nepārtrauktā dabas tuvumā un izbaudot visas tās sniegtās iespējas. Īpaši piemērota šī apkaime būs jaunām ģimenēm un tiem, kam pilsētā burzmas ir par daudz, bet no aprites izkrist negribas.

Par mājvietu

Perspektīvajā Dreiliņu apkaimē top vērienīgs dzīvojamo māju ciemats, kurā plašam cilvēku lokam par ļoti pieejamām cenām pieejami mūsdienīgi, pārdomāti dzīvokļi.

Vairāk nekā 10 māju jau nodotas ekspluatācijā un ir sagaidījušas savus jaunos iemītniekus. 2022. gadā ekspluatācijā nodotajā Comfort tipa mājā pieejami funkcionāli, ērta plānojuma dzīvokļi ar plašām 3 vai 4 istabām, turklāt visiem dzīvokļiem ir personīgie balkoni 3,6 m2 platībā.

Tāpat iedzīvotājiem pieejamas dzīvokļa cenā iekļautas individuālās noliktavas ēkas pagrabstāvā visa nepieciešamā glabāšanai, kā arī plaša un labiekārtota atpūtas telpa atpūtai ar kaimiņiem vai draugiem.

Mājokļus ieskauj plaša un labiekārtota zaļā zona. Bērnu ērtībām pieejami vairāki aizraujoši rotaļlaukumi, savukārt vecāki var baudīt vakara pastaigas vai skrējienu pa gājēju celiņu, kas vijas gar upīti un caur mājām visa projekta garumā.

Projekta priekšrocības

Augstākā energoefektivitātes klase

Individuāla slēdzama noliktava iekļauta cenā

Aprīkota koplietošanas atpūtas telpa

Lifts

Attēli

Finansējums mājokļa iegādei

Par apkaimi

 • Kā nokļūt

  Dreiliņi atrodas tikai 30 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Turklāt jaunā mājvieta ir ērti novietota attiecībā pret sabiedriskā transporta plūsmu, kas nodrošina ērtu satiksmi ar galvaspilsētu. Lai dotos uz pilsētas centru un atpakaļ uz mājām, visērtāk ir izmantot 51. autobusu (pietura "Dreiliņu pasts"), 6. un 34. autobusu (pietura "Kaivas iela"), kā arī 52. autobusu (pietura "Rembates iela").

 • Skolas un bērnudārzi

  Izglītības iespējas projekta tuvumā ir plašas. Stopiņos atrodas privātais bērnu dārzs "Karlsons", kā arī pašvaldības bērnu dārzi “Dzilniņa” un Latvijā lielākais bērnu dārzs "Pienenīte", savukārt blakus esošajā t/c "Sāga" darbojas privātā pirmsskola "CreaKids". Tuvākās skolas ir Mežciema pamatskola, Pļavnieku ģimnāzija, Rīgas 92. vidusskola un Rīgas 89. vidusskola.

 • Atpūta un sports

  Dreiliņu tuvumā esošā Ulbrokas vidusskola piedāvā izmantot modernu sporta zāli un peldbaseinu jebkuram interesentam. Savukārt Pļavniekos un Purvciemā atrodami vairāki moderni sporta klubi un vingrošanas zāles. Neparastāku sportisko izklaidi kopā ar ģimeni vai draugiem piedāvā Kērlinga halle, Ātruma cilts Kartinga halle un Kalnā kāpēju sporta centrs Juglā, kā arī slēpošanas kalns un trase "Ušakova kepka".

 • Iepirkšanās

  Ikdienā iepirkšanās būs vienkārša un ērta, jo dažu minūšu brauciena attālumā no projekta atrodas visi zināmie lielveikali - Rimi, Sky, Maxima, Depo, kā arī pavisam netālais t/c SĀGA, kurā pieejami tādi veikali kā Decathlon, Jysk un veselības aprūpes un skaistumkopšanas pakalpojumu sniedzēji. Arī mājlietu lielveikala IKEA atrašanās vieta ir uz Juglas ielas pie Biķernieku apļa.

 • Apdares materiāli

  Iegādājoties dzīvokli, Jums būs iespēja izvēlēties starp vairākiem apdares materiālu, dizainu, kā arī santehnikas kolekciju variantiem, kurus mūsu dizaineri un arhitekti būs īpaši piemeklējuši šim projektam, izstrādājot tos līdz sīkākajām detaļām, lai Jūs varētu iekārtot savu dzīvokli atbilstoši savām iecerēm un velmēm.