Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Šis dzīvoklis ir pārdots. Vēlaties atrast kaut ko līdzīgu?

Meklēt citu dzīvokli

Par apkaimi

 • Iepirkšanās

  Lielisku iepirkšanos nodrošinās t/c Mols, kas pēc rekonstrukcijas kļuvis par patiesi mūsdienīgu iepirkšanās, atpūtas un tikšanās vietu. Tāpat netālu pieejams arī tirdzniecības centrs Akropole un lielveikals Depo. Vienmēr svaigus produktus pa ceļam uz mājām varēsiet iegādāties Rīgas Centrāltirgū. Tuvumā esošais veikals MC2 iepriecinās visus gardēžus un prasīgākos pircējus.

 • Kā nokļūt

  Krasta ielas un Maskavas ielas apkaimē, kur atradīsies jaunais projekts, ir labi attīstīta infrastruktūra, tādēļ jebkura pilsētas daļa sasniedzama viegli un ērti gan ar auto, gan sabiedrisko transportu. Dienvidu tilts nodrošina ērtu nokļūšanu citos Rīgas rajonos un ir būtiski mazinājis sastrēgumu veidošanos. Brauciens ar 3., 7. vai 9. tramvaju līdz Rīgas centram ilgst ne vairāk kā 10 -12 minūtes.

 • Kur paēst

  Ja nolemsiet doties paēst ārpus mājas, Jums pavērsies lielas izvēles iespējas. Vai tie būs suši kādā no t/c "Mols" restorāniem, burgers no tuvumā esošajiem McDonalds's vai Hesburger, bet varbūt tradicionālās un pārbaudītās vērtības no Krasta ielas "Lido" vai Lido "Krievu sēta"?

 • Skolas un bērnudārzi

  Dažu minūšu gājiena attālumā atrodas divi bērnudārzi - Rīgas 40. PII Zilupes ielā 2 un Rīgas 229. PII Ogres ielā 8, kā arī A. Pumpura Rīgas 11. pamatskola un 57. vidusskola. Muzikālie bērni savus talantus varēs attīstīt un pilnveidot pavisam netālu esošajā Rīgas 3. mūzikas skolā, kura atrodas Maskavas ielā 166.