Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku
Kredīts jaunais projekts banka Bonava pirkt dzīvokli cik maksā dzīvoklis jaunajā projektā izdevīgi pirkt dzīvokli Rīgā

Kredītmaksājuma aprēķina piemērs “Bonava Latvija” projektos

Mums rūp, lai Jūsu jaunā mājokļa izvēle un iegāde būtu pēc iespējas vienkāršāka un saprotamāka. Tāpēc sadarbībā ar Swedbank esam sagatavojuši hipotekārā kredīta ikmēneša maksājuma aprēķina piemēru* dzīvokļa iegādei mūsu jaunajos projektos.

Piemērs veidots, ņemot vērā Swedbank piedāvājumu par 0% hipotekārā kredīta likmi + 6 mēnešu Euribor pirmos divus gadus, kas spēkā līdz 2023. gada 31. decembrim. 

Pēc atlaides perioda beigām (pēc pirmajiem diviem gadiem) hipotekārā kredīta likme būs 1,8% + 6 mēnešu Euribor.

Zemāk redzamajos piemēros izmantotas pašlaik zemākās pieejamo dzīvokļu cenas “Bonava Latvija” projektos. Cenas var tikt pārskatītas.

Kredītmaksājumu piemēri

*Detalizēts kredīta izmaksu  aprēķina piemērs: klients noformējis aizdevumu “Swedbank” par summu 78 200 EUR, aizdevuma termiņš 30 gadi, piemērotā procentu likme uz 2 gadiem 0% + 6 mēnešu EURIBOR (4.136% uz 27.09.2023.), ikmēneša maksājums 352 EUR.  

Pēc atlaides perioda 1,8% + 6 mēnešu Euribor, ikmēneša maksājums pēc atlaides perioda 469 EUR, izsniegšanas komisija – 0% no kredīta summas.  

Klientam aprēķinātā GPL – 5.86% un kopējā summa, kas būs jāmaksā – 166 073 EUR. EURIBOR vērtības izmaiņas ietekmēs ikmēneša maksājumu lielumu, GPL un kopējo atmaksājamo summu.