Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

“Bonava Latvija” turpinās attīstīt jauno mājokļu projektus, darbinieku skaitu palielinās par 20%

Saskaņā ar Nekustamā īpašuma attīstītāju alianses (NĪAA) datiem 72% rīdzinieku dzīvo padomju laikā būvētās morāli un fiziski novecojušās ēkās, kas nav energoefektīvas. Lai veicinātu jaunu mājokļu pieejamības uzlabošanos Rīgā, “Bonava Latvija” plāno turpināt aktīvi attīstīt jaunus mājokļu projektus galvaspilsētā, tāpēc nākamajā pusgadā uzņēmuma darbinieku skaitu plānots palielināt par 20%.

Jau ziņots, ka šī gada trešajā ceturksnī, salīdzinot ar tādu pašu laika periodu pērn, “Bonava Latvija” pārdoto dzīvokļu skaits pieaudzis par 117%. Rīgā dzīvojamais fonds turpina strauji novecot, tāpēc iedzīvotāju vēlme pēc jaunām, kvalitatīvām mājvietām pieņemas spēkā. 2021. gadā uzņēmums plāno turpināt attīstīt tādus vērienīgus ilgtermiņa projektus kā “Dreilinga mājas” un “Krasta Kvartāls”. Tāpat iecerēts turpināt darbu pie rīdzinieku vidū jau popularitāti iemantojušajiem projektiem – “Pagalms 2.0” un “Fjordi”. Uzņēmums atklāj, ka nākamajā gadā tiks uzsākti arī vairāki jauni projekti dažādās Rīgas apkaimēs – Imantā, Teikā un Ziepniekkalnā. Kopumā būvniecības stadijā 2021. gadā “Bonava Latvija” būs vairāk nekā 1000 dzīvokļu vismaz 6 projektos.

Lai īstenotu nākotnes ieceres, uzņēmums nākamajā pusgadā piesaistīs papildu darbaspēku 20 vakancēm. Lielākais vakanču skaits tiks izsludināts projektēšanas daļā, kurā strādā arhitekti, BIM speciālisti un inženieri ar dažādām specialitātēm, kā arī ražošanas nodaļā, kur darbam “Bonava Latvija” tiks aicināti pieteikties būvdarbu vadītāji un asistenti. Uzņēmums lūkojas pēc papildspēkiem arī tādās amata kategorijās kā IT speciālists, jurists, lietvedis, un vairākas darbavietas būs pieejamas arī uzņēmuma administrācijā.

“Par spīti izaicinošiem apstākļiem, kādos šobrīd visi atrodamies, “Bonava Latvija” turpina strādāt pie tā, lai iedzīvotājiem Rīgā būtu iespēja iegādāties arvien vairāk mūsdienīgu mājokļu par pieejamām cenām. Ņemot vērā mūsu uzņēmuma attīstāmo projektu skaitu, redzam, ka nākamajā gadā būs nepieciešami papildu cilvēkresursi – augsti kvalificēti speciālisti. Šī brīža situācijā, kad daudzi Latvijas iedzīvotāji zaudējuši darbu, redzam, ka jaunu darbinieku pieņemšana ir veids, kā uzņēmumam palielināt savu veiktspēju un sniegt atbalstu valsts ekonomikai kopumā. Pērn mums pievienojās gandrīz 60 profesionāļu, savukārt kopš 2016. gada, kad sākām strādāt jau kā “Bonava Latvija”, darbinieku skaits ir pieckāršojies. Esam pārliecināti, ka, mērķtiecīgi turpinot īstenot iecerēto, nākotnē mūsu uzņēmuma komanda augs vēl plašāka,” norāda “Bonava Latvija” vadītājs Mareks Kļaviņš.

Plašāka informācija par vakancēm pieejama mājas lapā bonava.lv un kandidātu portālā careers.bonava.com.

“Bonava Latvija” ir lielākais nekustamo īpašumu attīstītājs Latvijā, kura mātes uzņēmums “Bonava” ir vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs Ziemeļeiropā. Tas rada mājas un apkaimes kopš aizvadītā gadsimta trīsdesmitajiem gadiem. Pašlaik uzņēmumā strādā 2300 darbinieku, un tas ir pārstāvēts Vācijā, Zviedrijā, Somijā, Dānijā, Norvēģijā, Sanktpēterburgā, Igaunijā un Latvijā, 2019.gadā sasniedzot pārdošanas rezultātus 15,5 miljardu Zviedrijas kronu apmērā. “Bonava” akcijas tiek kotētas “Nasdaq” biržā Stokholmā. Vairāk par “Bonava”: www.bonava.lv