Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Robežu iela 11 nodota ekspluatācijā

“Dreilinga māju” ciemats strauji attīstās – Stopiņu novadā pie Rīgas robežas top 16 dzīvojamās mājas ar 700 dzīvokļiem. Nekustamo īpašumu attīstītājs “Bonava Latvija” ekspluatācijā nodevis piekto māju. Šis ir attīstītāja pieprasītākais projekts, un tajā pārdoti jau 76 dzīvokļi, kas ir 34 % no visiem attīstītāja šogad pārdotajiem mājokļiem. Projekta attīstīšanā ieguldīti 40 miljoni eiro.

Labiekārtota apkārtējā vide, ērts dzīvokļu plānojums un pieejamas cenas ir būtiskākie iemesli, kāpēc mājvietu “Dreilinga mājās” visbiežāk izvēlas ģimenes ar bērniem un jaunie speciālisti. Ekspluatācijā nodotajā mājā Robežu ielā 11 ir 39 divu un trīs un istabu dzīvokļi ar platību no 48 līdz 66 kvadrātmetriem. Dzīvokļiem ir balkoni, un katram no tiem pieejama individuāla noliktavas telpa.

Kā norāda  “Dreilinga mājas” projekta attīstības vadītājs Guntis Zīlis, liela nozīme projekta īstenošanā ir sadarbībai ar vietējo pašvaldību. Pirms diviem gadiem Stopiņu novada būvvalde dzīvojamo māju ciematam “Dreilinga mājas” izsniedza Latvijā pirmo elektronisko būvatļauju. Tas bija pirmais gadījums Latvijā, kad pilnībā visas būvniecības ieceres un būvprojekta saskaņošana, kā arī viss process līdz ēkas nodošanai ekspluatācijā noritēja elektroniski. ““Dreilinga māju” ciemats ir līdz šim apjomīgākais šāda tipa projekts apkaimē. Tas radīs jaunas dzīvesvietas teju 2000 cilvēkiem, dodot būtisku pienesumu Pierīgas dzīvojamajam fondam. Šobrīd Latvijā kritiski trūkst jaunu, kvalitatīvu un pieejamu mājokļu. Lai veicinātu to rašanos, efektīva sadarbība ar pašvaldībām ir ļoti svarīga. Esam gandarīti, ka Stopiņu novada dome izprot situāciju un ir gatava sadarbībai,” pauž Guntis Zīlis.

Līdz ar piektās mājas nodošanu ekspluatācijā šomēnes tiek svinēti spāru svētki arī Robežu 13 mājai. Kopumā projekta būvdarbus pilnībā plānots pabeigt līdz 2025. gadam. Projektam noslēdzoties, teritorija tiks pilnībā labiekārtota ar zaļo zonējumu, atpūtas vietām un bērnu laukumiem, kas savstarpēji būs savienoti ar gājēju celiņu tīklu. Iedzīvotājiem būs arī pieejama labiekārtota promenāde gar Dauguļupīti.

“Bonava Latvija” ir lielākais nekustamo īpašumu attīstītājs Latvijā, kas radījis tādus vērienīgus projektus kā “Pūces iela 19”, “Hausmaņa terases”, “Krasta kvartāls” un Dreilinga mājas. “Bonava Latvija” mātes uzņēmums “Bonava” ir vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs Ziemeļeiropā. Tas rada mājas un apkaimes kopš aizvadītā gadsimta trīsdesmitajiem gadiem. Pašlaik uzņēmumā strādā 2300 darbinieku, un tas ir pārstāvēts Vācijā, Zviedrijā, Somijā, Dānijā, Norvēģijā, Sanktpēterburgā, Igaunijā un Latvijā, 2019. gadā sasniedzot pārdošanas rezultātus 15,5 miljardu Zviedrijas kronu apmērā. “Bonava” akcijas tiek kotētas “Nasdaq” biržā Stokholmā. Vairāk par “Bonava”: www.bonava.lv

 

Papildu informācija:

Līva Augustāne

E-pasts: liva.augustane@bonava.com

Tālr.nr.: +371 29393585