Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Ekspluatācijā nodota ceturtā ēka projektā “Dreilinga mājas”

Vērienīgajā daudzdzīvokļu māju ciematā “Dreilinga mājas” Stopiņu novada Dreiliņos, Robežu ielā, ko attīsta vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs dzīvojamo namu segmentā “Bonava Latvija”, turpinās vērienīgi būvniecības darbi: ekspluatācijā nodota ceturtā no 16 topošajām ēkām. Šis ir pirmais būvniecības projekts Latvijā, kura ietvaros viss būvniecības ieceres un būvprojekta saskaņošanas process ir noritējis elektroniski.

Jaunajā ēkā projektā “Dreilinga mājas” Robežu ielā 9 ir pieejami 58 divu, trīs un četru istabu dzīvokļi 40–64 kvadrātmetru platībā.

“Dreilinga mājas” ir īpaši piemērotas ģimenēm, jo projekta lielākā vērtība ir mierīgā atmosfēra, ko sniedz harmoniska mūsdienu piepilsētas arhitektūra, zaļā vide un mūsdienīgi, pārdomāti dzīvokļi 40–64 kvadrātmetru platībā. Tuvumā atrodas gan bērnudārzi un skolas, gan veikali. Veidojot projekta apkārtnes labiekārtojuma plānu, arhitekti īpaši domājuši par to, kā iedzīvotājiem radīt daudzveidīgas un interesantas brīvā laika pavadīšanas iespējas. Apkārtnes atpūtas vietas un bērnu rotaļlaukumi savstarpēji būs savienoti ar gājēju celiņu tīklu. Papildus iedzīvotājiem būs pieejama apzaļumota, labiekārtota atpūtas zona gar upīti, kas vijas gar visu teritorijas austrumu robežu un ieplūst lielajā dīķī ziemeļaustrumos.

“Ņemot vērā mūsu ilggadējo pieredzi, radot daudzveidīgus un pieejamus mājokļus visdažādākajās Rīgas apkaimēs, arī šajā projektā piedāvājam pārdomāta plānojuma dzīvokļus un mūsdienīgus atpūtas zonu risinājumus. Mēs vēlamies radīt dzīvesvietu, kurai piemīt visas pārdomātam ciematam raksturīgās priekšrocības – mazstāvu apbūve, plaši pagalmi, dabas tuvums, brīvības sajūta un miers. Turklāt, lai to visu iegūtu, nebūs nepieciešams pamest galvaspilsētu un tās infrastruktūras sniegtās priekšrocības,” uzsver Mārtiņš Vonda.

“Šobrīd nodota ekspluatācijā ēka Robežu ielā 9; jūlijā pabeigta ēkas fasāde Robežu ielā 11 un jau šogad abās ēkās ievāksies pirmie iedzīvotāji. Esam uzsākuši arī Robežu ielas 7 nama būvniecību un dzīvokļu pārdošanu. Tāpat ar gandarījumu varu teikt, ka ēku Robežu ielā 13 esam atvēruši pārdošanai un turpinām būvniecības darbus, kas aizsākās janvārī. Darbs turpinās, un vēl viena jauna ēka gaida savus iemītniekus,” stāsta “Bonava Latvija” projektu attīstības vadītājs Mārtiņš Vonda.

“Bonava Latvija” īsteno ekonomiskā segmenta un biznesa klases mājokļu attīstīšanu, būvniecību un pārdošanu Rīgā saskaņā ar augstākajiem skandināvu kvalitātes un funkcionalitātes standartiem. Attīstot projektus tādos Rīgas mikrorajonos kā Purvciems, Teika, Ķengarags, Šampēteris, Rīgas klusais centrs un Krasta ielas rajons, “Bonava Latvija” nodrošina mūsdienīgu un Rīgas iedzīvotājiem pieejamu alternatīvu novecojušajam dzīvojamajam fondam.

Par “Bonava Latvija”

“Bonava Latvija” ir lielākais nekustamo īpašumu attīstītājs Latvijā, kura mātes uzņēmums “Bonava” ir vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs Ziemeļeiropā. “Bonava” rada mājas un apkaimes kopš aizvadītā gadsimta trīsdesmitajiem gadiem. Pašlaik uzņēmumā strādā 2300 darbinieku, un tas ir pārstāvēts Vācijā, Zviedrijā, Somijā, Dānijā, Norvēģijā, Sanktpēterburgā, Igaunijā un Latvijā, 2019. gadā sasniedzot pārdošanas rezultātus 15,5 miljardu Zviedrijas kronu apmērā. “Bonava” akcijas tiek kotētas “Nasdaq” biržā Stokholmā. Vairāk par “Bonava”: www.bonava.lv.

Papildu informācija:

Līva Augustāne

E-pasts: liva.augustane@bonava.com

Tālr.nr.: +371 29393585