Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Vērienīgajā mājokļu projektā “Krasta kvartāls” uzsāk otrās mājas būvniecību

Vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs dzīvojamo namu segmentā “Bonava Latvija” uzsāk otro kārtu jeb otrās mājas būvniecību vērienīgajā sešu namu dzīvojamajā projektā “Krasta kvartāls” Rīgā. Otrās mājas būvniecības darbus plānots pabeigt šī gada nogalē, un tajā jaunas mājvietas 96 dzīvokļos tiks nodrošinātas vairāk nekā 190 iedzīvotājiem. Kopumā “Bonava Latvija” plānotās investīcijas “Krasta kvartāla” attīstīšanā ir 40 miljoni eiro.

“Krasta kvartāls” atrodas perspektīvajā Krasta ielas apkaimē, netālu no atpūtas centra “Lido”. Šajā projektā īstenosies cilvēku vēlme dzīvot plašā labiekārtotā un apzaļumotā vidē, vienlaikus atrodoties dažu minūšu attālumā no Rīgas centra un ar iespēju ērti piekļūt jebkuram Rīgas rajonam, pateicoties apkārt esošajai attīstītajai infrastruktūrai.

Krasta kvartals_1.jpg

“Būvējot “Krasta kvartālu”, mēs nodrošinām plašam iedzīvotāju lokam pieejamu modernu mājokļu projektu, kas vienlaikus ir arī viens no apjomīgākajiem un nozīmīgākajiem ieguldījumiem dzīvojamā fonda atjaunošanā galvaspilsētā. Kā zināms, viena no Rīgas aktuālākajām problēmām ir tā, ka absolūtais vairākums mājokļu jeb 92% ir uzbūvēti padomju laikos un trūkst jaunu mājokļu, kuras finansiāli var atļauties vairums iedzīvotāju,” saka “Bonava Latvija” projekta attīstības vadītājs Elgars Vecvagars, piebilstot, ka par “Krasta kvartālu” interesi izrāda ģimenes un jaunie profesionāļi, kuri dzīvokļa iegādei aktīvi izmanto “Altum” sniegtās iespējas.

“Krasta kvartāla” otrajā mājā iegādei ir pieejami kompakti ērta plānojuma 1, 2, 3 un 4 istabu dzīvokļi platībā no 31 līdz 69m2. Katram dzīvoklim ir balkons un individuāla noliktavas telpa mājas pagrabstāvā mantu glabāšanai, savukārt no augšējo stāvu dzīvokļiem pavērsies lielisks skats uz Daugavu un galvaspilsētu. Slēgtā teritorija ar plašām autostāvvietām un velo novietnēm tiks apzaļumota un labiekārtota arī ar ērtu atpūtas zonu mājas iedzīvotājiem – lapenītēm, bērnu rotaļu laukumiem un soliņiem.

Krasta kvartals_4.jpg

“Krasta kvartāls” atradīsies Maskavas ielā 192 un to veidos seši deviņu stāvu daudzdzīvokļu nami. Noslēdzoties pēdējam būvniecības posmam 2022.gadā, “Krasta kvartāla” 500 dzīvokļos būs mājvietas vairāk nekā 1200 cilvēkiem.

"Bonava Latvija" īsteno gan ekonomiskā, gan biznesa segmenta mājokļu attīstīšanu, būvniecību un pārdošanu Rīgā saskaņā ar augstākajiem skandināvu kvalitātes un funkcionalitātes standartiem. Attīstot projektus tādās Rīgas apkaimēs kā Teika, Purvciems, Ķengarags, Dreiliņi un Centrs, "Bonava Latvija" nodrošina mūsdienīgu un Rīgas iedzīvotājiem pieejamu alternatīvu novecojušajam dzīvojamajam fondam. Kopumā būvniecības stadijā 2020. gadā būs 1100 dzīvokļi 6 projektos, no kuriem līdz gada nogalei plānots pabeigt 450 dzīvokļu būvniecību.

 

Par “Bonava Latvija”

“Bonava Latvija” ir lielākais nekustamo īpašumu attīstītājs Latvijā, kura mātes uzņēmums “Bonava” ir vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs Ziemeļeiropā. “Bonava” rada mājas un apkaimes kopš aizvadītā gadsimta trīsdesmitajiem gadiem. Pašlaik uzņēmumā strādā 2100 darbinieki, un tas ir pārstāvēts Zviedrijā, Somijā, Dānijā, Norvēģijā, Vācijā, Krievijā, Igaunijā un Latvijā, 2018. gadā sasniedzot pārdošanas rezultātus 14 miljardu Zviedrijas kronu apmērā. “Bonava” akcijas tiek kotētas “Nasdaq” biržā Stokholmā. Vairāk par “Bonava”: www.bonava.lv.

Papildu informācija:

Līva Augustāne

E-pasts: liva.augustane@bonava.com

Tel.: +371 29 393 585