Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

“Bonava Latvija" atzīta par lielāko jauno mājokļu attīstītāju Latvijā 2020. gadā

Pārdodot 364 dzīvokļus jeb 17% no kopējā tirgus apjoma un sasniedzot 34,2 miljoni eiro pārdošanas apjomu, kas veido aptuveni 13% no kopējā dzīvokļu pārdošanas tirgus apjoma, “Bonava Latvija” atzīta par pērn lielāko jauno mājokļu attīstītāju Latvijā, vienlaikus saglabājot līderpozīcijas nekustamo īpašumu attīstītāju dzīvojamo namu segmentā. To apstiprina nekustamo īpašumu konsultāciju kompānijas “Colliers” apkopotie nekustamā īpašuma tirgus dati “Rīgas un tuvās Pierīgas jauno un renovēto dzīvokļu tirgus apskatā 2020”.

“Lai gan aizvadītais gads bijis dažādiem izaicinājumiem bagāts, kopumā vērtējam to pozitīvi – noslēgti vairāki būtiski projekti, uzsākti jauni, un audzis arī pārdoto mājokļu apjoms par spīti pandēmijas radītajiem satricinājumiem. Pieprasījums pēc jauniem mājokļiem joprojām saglabājas augsts un iedzīvotāji patiesi novērtē mūsu radīto projektu priekšrocības – funkcionalitātes, kvalitātes un cenas attiecību,” skaidro “Bonava Latvija” valdes priekšsēdētājs Mareks Kļaviņš.

Kā spilgtākos “Bonava Latvija” projektus aizvadītajā gadā Mareks Kļaviņš min “Pagalms 2.0”, kā arī “Krasta kvartālu”. “Redzam, ka cilvēki sāk novērtēt šo rajonu priekšrocības, un interese par tiem strauji palielinās. Tāpat jauna mājokļa meklētāju vidū ļoti iecienītas pērn bija “Dreilinga mājas”,” atklāj “Bonava Latvija” valdes priekšsēdētājs.

Uzņēmums plāno turpināt darbu pie esošajiem lielajiem projektiem, kā arī uzsākt vairākus jaunus projektus Ropažu ielā VEF apkaimē, Imantā un Ziepniekkalnā. Imantā plānots uzbūvēt biznesa klases projektu – divas daudzstāvu mājas ar pārdomātiem, funkcionāliem dzīvokļiem, labiekārtotu teritoriju un divstāvu autostāvvietu, bet Ziepniekkalnā – divu ēku projektu ar pieejamās klases mājokļiem.