Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Spāru svētki

Atzīmējot pēdējā būvniecības posma sākumu, vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs Latvijā “Bonava Latvija” nosvinējis spāru svētkus pirmajai daudzdzīvokļu ēkai projektā “Pagalms 2.0” Turaidas ielā 4, Rīgā un šomēnes plāno atzīmēt arī otrās ēkas spāru svētkus. Jauno dzīvojamo kvartālu, kas atrodas starp t/c “Domina” un VEF tiltu, veidos trīs piecstāvu nami ar 189 jaunām mājvietām, kas būs pieejamas plašam iedzīvotāju lokam. Kopumā projektā plānots investēt 10 miljonus eiro.

“Ikdienas darbā esam novērojuši, ka klienti novērtē ilgtspējīgo pieeju it visā. Tieši tādēļ projektā “Pagalms 2.0” esam apvienojuši dažādus risinājumus, kas ļaus pilsētniekiem ne vien izbaudīt infrastruktūras priekšrocības, bet arī labiekārtotos zaļos pagalmus un apkārtni. Šis ir projekts, kas piedāvā lielisku alternatīvu novecojušajam Rīgas dzīvojamajam fondam, jo jaunā dzīvojamā kompleksa apkaimes labiekārtošanas koncepcija būtiski atšķirsies no Rīgas pilsētvidē ierastās, īpašu uzmanību veltot vides ilgtspējas risinājumiem, piemēram, kopienas dārziem, kur nodarboties ar urbāno dārzkopību, un ekoloģiskiem zaļās zonas risinājumiem, gan arī aktīvās atpūtas iespējām. Esam gandarīti, ka darbs iegājis pēdējā stadijā, jo dzīvokļu īpašnieki jau nepacietīgi gaida savas jaunās mājas. Pirmajā ēkā savus īpašniekus atraduši gandrīz visi dzīvokļi, otrajā ēkā – vairāk nekā puse. Pārdošana turpinās un pavisam drīz tiks uzsākta arī trešās ēkas būvniecība,” stāsta projekta attīstības vadītājs Elgars Vecvagars.

Pagalms_2.0_1.jpg

Katrā “Pagalms 2.0” mājā pieejami kompakti ērta plānojuma divu un trīs istabu dzīvokļi platībā no 40 līdz 65 m2. Katram dzīvoklim paredzēts balkons un individuāla noliktavas telpa mantu glabāšanai mājas pagrabstāvā. “Pagalms 2.0” ir īpaši piemērots pilsētniekiem, kuriem rūp apkārtējās vides tīrība un kuri vēlas apvienot dabas tuvumu ar pilsētas dinamisko ritmu. Līdz ar urbānās dārzkopības iespējām teritorijā būs pieejama arī komposta vieta bioloģisko atkritumu savākšanai, bet vides ekoloģijas nolūkos tiks izveidota lietus ūdens apsaimniekošanas sistēma. Sportiskām aktivitātēm pagalmā tiks ierīkots basketbola laukums.

Pagalms_2.0_3.jpg

“Bonava Latvija” īsteno ekonomiskā segmenta un biznesa klases mājokļu attīstīšanu, būvniecību un pārdošanu Rīgā saskaņā ar augstākajiem skandināvu kvalitātes un funkcionalitātes standartiem. Attīstot projektus tādos Rīgas mikrorajonos kā Purvciems, Teika, Ķengarags, Šampēteris, Rīgas klusais centrs un Krasta ielas rajons, “Bonava Latvija” nodrošina mūsdienīgu un Rīgas iedzīvotājiem pieejamu alternatīvu novecojušajam dzīvojamajam fondam.

Par “Bonava Latvija”

“Bonava Latvija” ir lielākais nekustamo īpašumu attīstītājs Latvijā, kura mātes uzņēmums “Bonava” ir vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs Ziemeļeiropā. “Bonava” rada mājas un apkaimes kopš aizvadītā gadsimta trīsdesmitajiem gadiem. Pašlaik uzņēmumā strādā 2300 darbinieku, un tas ir pārstāvēts Vācijā, Zviedrijā, Somijā, Dānijā, Norvēģijā, Sanktpēterburgā, Igaunijā un Latvijā, 2019. gadā sasniedzot pārdošanas rezultātus 15,5 miljardu Zviedrijas kronu apmērā. “Bonava” akcijas tiek kotētas “Nasdaq” biržā Stokholmā. Vairāk par “Bonava”: www.bonava.lv.

Papildu informācija:

Līva Augustāne

E-pasts: liva.augustane@bonava.com

Tālr.nr.: +371 29393585